Fönsterkarmar ett par, med innerfönster, 1800-tal
Final bid1,900 SEK
iMac, Apple, modell A1418
iMac, Apple, modell A1418
Final bid1,200 SEK
Parti 21 delar
Parti 21 delar
Final bid600 SEK
Parti 12 delar
Parti 12 delar
Final bid200 SEK
Kuverttallrikar 6+5
Kuverttallrikar 6+5
Final bid400 SEK
Panelhögtalare ett par, Bang & Olufsen, typ 6716, 1988
1390
Final bid1,500 SEK
Dalahästar 5st, bl.a. omkring 1900-talets mitt
1403
Final bid900 SEK
Skolplanscher 6st
1404
Skolplanscher 6st
Final bid900 SEK
Kameror 2st
Kameror 2st
Final bid300 SEK
Serveringsbricka, England, 1900-tal
Final bid300 SEK
Mässing 2 delar
Mässing 2 delar
Final bid400 SEK
Halsband med hänge, Wiggers, Danmark
1429
Final bid200 SEK
Ring, "Ellips", Calvin Klein
Ring, "Ellips", Calvin Klein
Final bid600 SEK
Final bid900 SEK
Final bid200 SEK
Jordfräs, Al-Ko MH4001
Jordfräs, Al-Ko MH4001
Final bid1,000 SEK
Snöslunga, MTD E640F66
1446
Snöslunga, MTD E640F66
Final bid2,900 SEK
Tunna med lock, jugend, 1900-talets början
1447
Final bid500 SEK
Skelettmodell, 1900-talets senare del
Final bid1,800 SEK
Stekkärl 3st, bl.a. Schweiz
1460
Stekkärl 3st, bl.a. Schweiz
Final bid600 SEK
Spatserkäppar 2st
1462
Spatserkäppar 2st
Final bid500 SEK
Bestickservisdelar, "Olga", bl.a. C.G.Hallberg
1464
Final bid600 SEK
Schackspel, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Reklam 2 delar, 1900-talets första hälft
Final bid100 SEK
Barometer, 1800-tal
Barometer, 1800-tal
Final bid700 SEK
Bestick 11 delar, Frankrike, bl.a. Melron
Final bid300 SEK
Fickknivar 18st, bl.a. tidigt 1900-tal
Final bid1,800 SEK
Papperskorg, Servex, 1950/60-tal
Final bid600 SEK
Parti Tintin-kuriosa
Parti Tintin-kuriosa
Final bid300 SEK
Sparbössor 4st, 1900-talets första hälft
Final bid300 SEK
Knivar med slida 6st
Knivar med slida 6st
Final bid2,300 SEK
Spisugnslucka, J&C.Bolinders, Stockholm
Final bid100 SEK
Mynt, 5 öre, Sverige, 1910
Mynt, 5 öre, Sverige, 1910
Final bid400 SEK
Mynt, 5 öre, Sverige, 1927
Mynt, 5 öre, Sverige, 1927
Final bid400 SEK
Metallföremål 5st, mestadels 1800-tal
Final bid300 SEK
Planscher 8st, Norstedt & Söner
Final bid1,800 SEK
Vapen 4 delar
Vapen 4 delar
Final bid700 SEK
Flaskback, modern tillverkning
Parti korkskruvar, m.m. bl.a. 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
Trappräcke, 2000-tal
Trappräcke, 2000-tal
Final bid300 SEK
Parti fickknivar
Parti fickknivar
Final bid1,300 SEK
Dalahästar 6st, bl.a. omkring 1900-talets mitt
Final bid800 SEK
Amfora med kopp och bricka, Calegaro, Italien
1546
Final bid100 SEK
Gardintillbehör 6 delar, 1800-tal
1547
Final bid1,000 SEK
1554
Final bid700 SEK
Avvägningsinstrument, F.R.J.Berg, Stockholm
Final bid500 SEK
Parti vapenkuriosa
Parti vapenkuriosa
Final bid700 SEK
Fönster 7 delar, 18/1900-tal
1559
Fönster 7 delar, 18/1900-tal
Final bid1,000 SEK