2447
Final bid400 SEK
2454
Final bid600 SEK
2455
Äldre fiskerullar 5st
Final bid1,100 SEK
2456
Final bid200 SEK
2457
Backar 7st, 1900-talets andra hälft
Final bid800 SEK
2458
Zink 4 delar, bl.a. 2000-tal
Final bid200 SEK
2461
Final bid300 SEK
2463
Teleskopstege, EN131
Final bid1,200 SEK
2464
Final bid200 SEK
2467
Parti LP-skivor
Final bid100 SEK
2469
PC-monitorer 2st, Dell samt Fujitsu Siemens
Final bid300 SEK
2470
Äldre damcykel, Kroon
Final bid700 SEK
2476
Kaffebryggare, Moccamaster, Clubline
Final bid700 SEK
2478
Final bid500 SEK
2482
Final bid200 SEK
2487
Final bid400 SEK
2489
Final bid600 SEK
2490
Final bid300 SEK
2492
Hushållsassistent, Bosch, Soltiaire
Final bid500 SEK
2493
Final bid300 SEK
2495
Symaskin, Elna, 2005
Final bid300 SEK
2496
Ljudutrustning 3 delar
Final bid600 SEK
2499
Final bid500 SEK
2500
Parti 8 delar, mestadels 1800-tal
Final bid500 SEK
2501
Final bid300 SEK
2503
Kaffekvarn, La Spaziale, Italien
Final bid900 SEK
2505
Final bid400 SEK
2507
Final bid300 SEK
2508
Parti juldetaljer
Final bid400 SEK
2510
Äldre symaskin, Husqvarna Automatic
Final bid600 SEK
2511
Radio, Philips, Reverbeo
Final bid300 SEK
2512
Symaskin, Singer, 8222
Final bid200 SEK
2513
Final bid300 SEK
2516
Parti allmogeföremål, m.m.
Final bid300 SEK
2519
Resesäng för barn
Final bid200 SEK
2520
Motorsåg, Husqvarna 40
Final bid600 SEK
2521
Lantmäterikedja
Final bid400 SEK
2523
Final bid600 SEK
2524
Final bid500 SEK
2525
Parti juldetaljer
Final bid1,400 SEK
2526
Final bid300 SEK
2527
Final bid500 SEK
2529
Röjsågar 2st, Jonsered RS44
Final bid1,800 SEK
2530
Final bid200 SEK
2531
Äldre motorcykelmotor, The Villier
Final bid700 SEK
2533
Städ
Final bid1,200 SEK
2535
Parti spelkort, Yu-Gi-Oh
Final bid400 SEK
2536
LCD-Tv, Sony, KDL-46EX710
Final bid300 SEK