2077
Fiol, K.Sandberg, Stockholm, daterad 1935
Final bid100 SEK
2083
Knivar med slidor 4st
Final bid700 SEK
2085
Final bid300 SEK
2086
Parti diverse, 17- samt 1800-tal
Final bid200 SEK
2087
Kompressor, HomeWork
Final bid400 SEK
2088
Grovdammsugare, Kärscher NT351 Eco
Final bid800 SEK
2094
Final bid500 SEK
2096
Zink 5 delar
Final bid1,100 SEK
2097
Koppar 3 delar, 18/1900-tal
Final bid400 SEK
2100
Parti 10 delar
Final bid100 SEK
2105
Part ljusstakar och ljuslyktor
Final bid300 SEK
2106
Parti metallföremål
Final bid400 SEK
2112
Luftgevär, Gamo
Final bid600 SEK
2124
Final bid1,700 SEK
2126
Parti bijouterier
Final bid700 SEK
2128
Final bid300 SEK
2145
Final bid500 SEK
2146
Yxor 2st, 18/1900-tal
Final bid300 SEK
2150
Final bid300 SEK
2153
Final bid300 SEK
2159
Parti frimärken
Final bid200 SEK
2161
Final bid300 SEK
2162
Parti äldre mynt och sedlar
Final bid200 SEK
2166
Parti järnföremål, bl.a. Sigurd Persson
Final bid400 SEK
2169
Final bid700 SEK
2170
Barnvagn, tidigt 1900-tal
Final bid400 SEK
2171
Skivspelare, Soundmaster NR-513A
Final bid1,400 SEK
2174
Parti glas och porslin
Final bid300 SEK
2175
Final bid100 SEK
2176
Final bid700 SEK
2179
Dekorationstomte
Final bid400 SEK
2180
Final bid1,300 SEK
2184
Final bid200 SEK
2185
Samling tändsticksaskar
Final bid1,000 SEK
2186
Parti kameror
Final bid400 SEK
2187
Final bid400 SEK
2188
Parti smycken, mineraler, m.m.
Final bid1,400 SEK
2189
Final bid100 SEK
2190
Figuriner 8 delar
Final bid100 SEK
2198
Final bid200 SEK
2199
Glas och keramik 7 delar
Final bid100 SEK
2200
Parti metallföremål
Final bid300 SEK
2202
Parti trälådor
Final bid500 SEK
2203
Final bid300 SEK
2205
Planscher 7st, Porsche, 1900-talets senare del
Final bid200 SEK
2210
Final bid300 SEK
2211
Parti politiska affischer
Final bid900 SEK
2222
Parti 11 delar
Final bid100 SEK