Soffbord, Gemla, omkring 1900-talets mitt
Final bid1,000 SEK
Karmstol, barockstil, 1900-talets början
Final bid100 SEK
Bänk, allmoge, 18/1900-tal
Final bid600 SEK
Hallmöbel, 1940-tal
Final bid800 SEK
Skåp, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Lampbord, 1800-tal
Final bid500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid1,600 SEK
Vändbänk, allmoge, 1800-tal
Final bid800 SEK
Rökbord, Axel Larsson för SMF, Bodafors, art deco, 1920/30-tal
Final bid300 SEK
Bord, Perstorp, 1950-tal
Final bid400 SEK
Bokhylla, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Hurtsskrivbord, 1900-talets slut
Final bid700 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Final bid100 SEK
Provdocka, 1900-talets första häälft
Final bid300 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Salongsbord, 1900-talets första hälft
Final bid700 SEK
Spegel, jugendstil, 1900-tal
Final bid1,400 SEK
Taburetter ett par, Flinta, Hedemora, 1900-talets första hälft
Final bid300 SEK
Lådfack, 1900-tal
Final bid100 SEK
Karmstolar ett par, 1960/70-tal
Final bid200 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid600 SEK
Serveringsvagn, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
1276
Soffbord, 1930-tal
Final bid400 SEK
Sidobord, 1900-talets andra hälft
Final bid900 SEK
Gungstol, omkring år 1900
Final bid200 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Final bid300 SEK
Vägghylla, String, daterad 1962
Final bid400 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid600 SEK
Barnsoffa, 1950/60-tal
Final bid400 SEK
Stolar ett par, ASEA, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
1389
Final bid200 SEK
Möbler 2 delar, 19/2000-tal
Final bid500 SEK
Spegel, 1800-tal
Serveringsbord, 1950-tal
Final bid200 SEK
1434
Miniatyrbyrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid900 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Final bid400 SEK
1443
Tvättställ med servis
Final bid600 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
Final bid200 SEK
Stolar 3st, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen
Final bid300 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Final bid600 SEK
Karmstol, 17/1800-tal
Final bid400 SEK
Bröllopsstolar ett par, allmoge, daterade 1848
Final bid100 SEK
Spegel, jugend, tidigt 1900-ötal
Final bid900 SEK
Kista, troligen östeuropa
Final bid1,600 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Sängramar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid1,700 SEK
Gungstol för barn, tidigt 1900-tal
Final bid100 SEK