Leksak, "Tap-Tap", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
15
Final bid2,300 SEK
Leksaksbil, Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
30
Final bid1,800 SEK
Leksak, "Zick-Zack", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
Final bid2,300 SEK
Leksak, "Nu-Nu", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
57
Final bid2,400 SEK
Leksak, Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
63
Final bid6,400 SEK
Leksak, "Dancing Sailor", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
64
Final bid4,000 SEK
Leksak, "Africa", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
65
Final bid2,300 SEK
90
Final bid2,300 SEK
Leksak, "Skirolf", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
99
Final bid13,000 SEK
Leksak, "Nina", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
107
Final bid2,200 SEK
Leksaker 2 delar, Lehmann, Tyskland
640
Final bid500 SEK
Fjärrstyrd bil, Ichiko, Japan, 1960-tal
Final bid300 SEK
Parti leksakssoldater, mestadels Elastolin, 1900-talets första hälft
Final bid1,100 SEK
Parti leksakssoldater, 1900-talets första hälft
Final bid2,100 SEK
Final bid900 SEK
Parti leksakssoldater, bl.a. 1900-talets första hälft
Final bid1,800 SEK
Brandhjälm, 18/1900-tal
Brandhjälm, 18/1900-tal
Final bid500 SEK
Parti tågdetaljer, bl.a. märkt Bapro Sweden
1432
Final bid400 SEK
Leksaker 5 delar
Leksaker 5 delar
Final bid16,000 SEK
Tågsatser 2st, Fleischmann
1651
Tågsatser 2st, Fleischmann
Final bid400 SEK
Parti tågdetaljer, m.m. mestadels Märklin
Final bid400 SEK
Parti träleksaker, mestadels omkring 1900-talets mitt
2298
Final bid300 SEK
Parti leksaker, bl.a. "Star Wars"
2395
Final bid200 SEK
Parti träleksaker, BRIO
2419
Parti träleksaker, BRIO
Final bid600 SEK
Modellskepp, Revell
2427
Modellskepp, Revell
Final bid100 SEK
Parti äldre leksaker, m.m.
2483
Parti äldre leksaker, m.m.
Final bid100 SEK
Stort parti souvenirdockor
2497
Stort parti souvenirdockor
Final bid100 SEK
Parti leksaker
2532
Parti leksaker
Final bid500 SEK
Spel, "Escalado", England
2593
Spel, "Escalado", England
Final bid100 SEK