200 Bestickuppsättning, "Thebe", Folke Arström för Gense

348a_8dbba960e5fbb7c_med.jpeg
  • 348a_8dbba960e5fbb7c_sm.jpeg
Bordsknivar 12st, smörknivar 4st, bordsskedar 24st, bordsgafflar 12st, tårtspade samt fyra plockgafflar. 6st knivar av annat fabrikat med följer. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 19,5)

    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK