Lowest lot number
Dalahäst, Rick Rolander
Final bid1,100 SEK
Est1,000 SEK
Dalahäst, Dick Rolander
Final bid1,300 SEK
Est500 SEK
Dalahästar 2st, Inger och Bernt Jacobsson, Rättvik
Final bid1,200 SEK
Est500 SEK
Mortel, troligen Spanien, 1600-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
519
Dalahäst, 1900-talets första hälft
Final bid2,100 SEK
Est500 SEK
Dalatupp, Nisser, Vattnäs, Mora, 1900-talets första hälft
Final bid1,100 SEK
Est500 SEK
631
Bajonett, andra världskriget, Puma, Solingen, Tyskland
Final bid1,000 SEK
Est1,000 SEK
Ring, 18k
Final bid2,500 SEK
Est2,500 SEK
Pall, 1900-talets andra hälft
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början
Final bid1,300 SEK
Est800 SEK
1281
Brännvinsflaskor 2st, 1800-tal
Final bid1,100 SEK
Est500 SEK
Final bid200 SEK
Est400 SEK
1679
Parti tandguld
Final bid11,000 SEK
Est5,000 SEK