Matservisdelar 55 delar, Rosenthal, Tyskland
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Motosåg, Stihl, MS261
Motosåg, Stihl, MS261
Final bid1,600 SEK
Est800 SEK
Högtryckstvätt samt dammsugare, Kärcher
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Korgar 5st, bl.a. Våmhus
Korgar 5st, bl.a. Våmhus
Final bid700 SEK
Est400 SEK
Parti textilier, mestadels linne
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Parti glas och kristall
Parti glas och kristall
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Friluftsserviser 2st, "Taffel", Sigvard Bernadotte för Husqvarna
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Campingset 2st, 1900-talets andra hälft
Final bid900 SEK
Est400 SEK
Fåtöljer 3st, 1950/60-tal
Fåtöljer 3st, 1950/60-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Parti samlarbilder, Elvis Presley
1728
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Spark, 1900-talets första hälft
Final bid1,000 SEK
Est400 SEK
LP-skivor 22st
LP-skivor 22st
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Silver 6 delar, bl.a. sterling
Final bid900 SEK
Est800 SEK
Hyvelbänk, 1900-talets början
Hyvelbänk, 1900-talets början
Final bid900 SEK
Est800 SEK
Postlåda, Bobi, Finland
Postlåda, Bobi, Finland
Final bid900 SEK
Est1,000 SEK
Parti knivar, bl.a. 1800-tal
Parti knivar, bl.a. 1800-tal
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Parti LEGO
Parti LEGO
Final bid1,400 SEK
Est1,000 SEK
Dörr med karm, tidigt 1900-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Parti ljusstakar i tenn, 1900-tal
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Färdskrin, allmoge, 17/1800-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Målningar 2st, sydostasien
Målningar 2st, sydostasien
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Bord 2st, 2000-tal
Bord 2st, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Vikskärmar 2st, 1900-talets början
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Parti kaffe- och tefat, Stig Lindberg
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Spegel, 1900-talets första hälft
1766
Final bid1,000 SEK
Est400 SEK
Siri Rathsman (1895-1974)
1767
Siri Rathsman (1895-1974)
Final bid100 SEK
Est400 SEK
1768
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Barnvagn, A.W.Nilssons Fabriker, Malmö, 1900-talets början
1769
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Parti smycken, bl.a. silver
Parti smycken, bl.a. silver
Final bid1,100 SEK
Est800 SEK
Glas 20 delar
1771
Glas 20 delar
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Kristall 5 delar
1772
Kristall 5 delar
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Parti fotoramar, 1900-talets början
1773
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
1774
Est500 SEK
Skyltar 8st, bl.a. Volvo
Skyltar 8st, bl.a. Volvo
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Balja i koppar, tidigt 1900-tal
1776
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Nattduksbord ett par, 1900-talets andra hälft
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Knoppbräden 3st, allmoge, 18/1900-tal
1778
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Parti lakan och örngott
Parti lakan och örngott
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Sidobord, 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Spegel, 19/2000-tal
1781
Spegel, 19/2000-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Spatserkäpp med handtag i silver
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Glas 13 delar
1783
Glas 13 delar
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Anders Wikell
1784
Anders Wikell
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Dockhus med inredning
1785
Dockhus med inredning
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Mortlar med stöt 10st, 18/1900-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Parti glas och keramik
1788
Parti glas och keramik
Final bid400 SEK
Est500 SEK