Skidor ett par, 18/1900-tal
2287
Skidor ett par, 18/1900-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Parti handsmidd spik
2288
Parti handsmidd spik
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2289
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2290
Final bid400 SEK
Est500 SEK
2291
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Speglar 2st, 1900-tal
2292
Speglar 2st, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Hockeyspel, "Tumba-Hockey", Stiga
2293
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2294
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Allmoge 8 delar, 1800-tal
2295
Allmoge 8 delar, 1800-tal
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Båtmotor, Johnson, modell JH23M
2296
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Skåp med jalusidörrar, omkring 1900-talets mitt
2297
Est400 SEK
2298
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Parti stuprörsdelar i koppar
2299
Parti stuprörsdelar i koppar
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Resegrammofon, Colorado, 1900-talets första hälft
2300
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Parti kopparföremål, bl.a. 1800-tal
2301
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Parti kopparföremål, m.m.
2302
Parti kopparföremål, m.m.
Final bid800 SEK
Est500 SEK
2303
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Ljudanläggning 3 delar
2304
Ljudanläggning 3 delar
Est500 SEK
2305
Final bid300 SEK
Est500 SEK
2306
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Parti konst och grafik, bl.a. 1800-tal
2307
Final bid400 SEK
Est500 SEK
2308
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Parti reklamkuriosa, Coca-Cola
2309
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
2310
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Parti Coca-Cola kuriosa
2311
Parti Coca-Cola kuriosa
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Bajonett, Sverige, m/94-14
2312
Bajonett, Sverige, m/94-14
Final bid600 SEK
Est500 SEK
2313
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Parti handdukar och servetter, linne
2314
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
2315
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Parti Coca-Cola kuriosa
2316
Parti Coca-Cola kuriosa
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Parti textilier, mestadels linne
2317
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Parti trasmattor
2319
Parti trasmattor
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Möbler 2 delar, 1960/70-tal
2320
Möbler 2 delar, 1960/70-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Pall, 2000-tal
2321
Pall, 2000-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Parti handdukar i linne
2322
Parti handdukar i linne
Final bid300 SEK
Est800 SEK
2323
Final bid100 SEK
Est500 SEK
2324
Final bid400 SEK
Est800 SEK
2325
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft
2326
Est500 SEK
2327
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1800-tal
2328
Byrå, 1800-tal
Final bid300 SEK
Est1,000 SEK
Takkrona, barockstil, 1900-tal
2329
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Voltmätare, LM Ericsson, Stockholm, 1950/60-tal
2330
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Bonader 3st, 1900-talets andra hälft
2331
Final bid900 SEK
Est500 SEK
2332
Final bid400 SEK
Est800 SEK
2333
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Fåtölj, "Triva", Bengt Ruda för Nordiska Kompaniet
2334
Final bid400 SEK
Est1,000 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets andra hälft
2335
Final bid200 SEK
Est800 SEK