Herrarmbandsur, Tag Heuer, "Formula 1"
Final bid6,200 SEK
Est8,000 SEK
Herrarmbandsur, Poljot, Sovjet
75
Final bid2,300 SEK
Est2,500 SEK
Träskuren häst, 18/1900-tal
126
Träskuren häst, 18/1900-tal
Final bid2,700 SEK
Est2,000 SEK
Spegel, sengustaviansk, omkring år 1800
204
Final bid1,600 SEK
Est1,500 SEK
Oidentifierad konstnär, England, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Stol, "Flamingo", Eero Aarnio för Asko, 1970-tal
488
Final bid1,000 SEK
Est400 SEK
Damarmbandsur, Girard Perregaux, omkring 1900-talets mitt
553
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Lanterna, 18/1900-tal
554
Lanterna, 18/1900-tal
Final bid900 SEK
Est800 SEK
Astrid Widenberg Liljefors (f.1943)
580
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Bergsmansdräkt för man
581
Bergsmansdräkt för man
Final bid2,600 SEK
Est1,500 SEK
Åke Johansson
827
Åke Johansson
Final bid2,600 SEK
Est800 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Vägghörnskåp, troligen England, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Filmkamera, Paillard Bolex H16
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK
Motorcykelväskor 2st. Harley Davidson
1421
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Ripsmattor 2st, 1900-talets första hälft
1536
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Parti leksaksbilar
Parti leksaksbilar
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
1876
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Parti teknika m.m.
2191
Parti teknika m.m.
Final bid700 SEK
Est500 SEK
2383
Final bid300 SEK
Golvlampor 4st, 1900-talets andra hälft
2384
Final bid300 SEK
2385
Final bid300 SEK