Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Pall, Erik E. Olsson, Linghed, 1977
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Soffbord 2st, 1950/60-tal
Soffbord 2st, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Soffbord, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Damarbetsbord, sengustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Kubbstol, 1900-tal
Kubbstol, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Taburetter ett par, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Skänk, 1800-talets slut
Skänk, 1800-talets slut
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Byrå, 1800-tal
Byrå, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Slagbord, 1900-tal
Slagbord, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Regissörsstol, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Gungstol för barn, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Vagga, allmoge, 1800-tal
Vagga, allmoge, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Rökbord, art deco, 1920/30-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Matsalsmöblemang 5 delar, 1950/60-tal
Slutpris1 800 SEK
Värdering1 000 SEK
Skrivbord, Karl Johan stil, 1900-talets första del
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Bord, 18/1900-tal
Bord, 18/1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Bord, art deco, 1920/30-tal
Bord, art deco, 1920/30-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 5st, gustavianska provinsarbeten samt gustaviansk stil
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Karmstolar 4st, 1900-tal
Karmstolar 4st, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Taburetter ett par, rokokostil, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, 1800-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Karmstolar 4st, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut
Skrivbord, 1800-talets slut
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Skrivbord, omkring år 1900
Skrivbord, omkring år 1900
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Hörnskåp, allmoge, 1700-tal
Hörnskåp, allmoge, 1700-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Badkarssoffa, 1900-tal
Badkarssoffa, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Trädgårdsmöbler 3 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Linneskåp, 1940/50-tal
Linneskåp, 1940/50-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Stol, Italien, 1960-tal
Stol, Italien, 1960-tal
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar 4st, Jacob & Josef Kohn, Österrike, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Värdering1 500 SEK
Stolar 6st
Stolar 6st
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Matsalsmöblemang 9 delar, Italien
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar ett par, 1900-talets andra hälft
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Stol, Engen, Örkelljunga, omkring 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Karmstol, 1900-tal
Karmstol, 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Kubbstol, 1900-tal
Kubbstol, 1900-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering800 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer 2st samt fotpall, "Poäng", IKEA
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris700 SEK
Fåtölj, IKEA, 2000-tal
Fåtölj, IKEA, 2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK