Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Bordstelefoner 2st, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Maskinvävd matta
Maskinvävd matta
Slutpris1 100 SEK
Värdering400 SEK
Buddistiskt manuskript, Asien, troligen 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Parti serietidningar, mestadels 91:an, 1950-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Taklykta, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Värdering400 SEK
Glasservisdelar 30st, 1900-talets andra hälft
1706
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Servisdelar 12s, "Pomona", Marianne Westman för Rörstrand
1730
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Parti frimärken och brev, bl.a. 1800-tal
Slutpris5 200 SEK
Värdering500 SEK
Frimärken 4st, fyra skilling banco, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Parti svenska frimärken, 1860/70-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris2 900 SEK
Värdering500 SEK
Parti svenska frimärken, 18/1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Trädgårdsbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Fårullsjacka, Örebro Sport, bil och militärutrustning
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Parti äldre leksaker
1738
Parti äldre leksaker
Slutpris1 900 SEK
Värdering800 SEK
Äldre docka, Camay
Äldre docka, Camay
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Gunnel Heineman
1740
Gunnel Heineman
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Stig Jonzon
Stig Jonzon
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Silver 8 delar
1742
Silver 8 delar
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Harald Kihle (1905-1997)
Harald Kihle (1905-1997)
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Dorina Mocan (f.1954)
Dorina Mocan (f.1954)
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Carin Adler (1929-2019)
1746
Carin Adler (1929-2019)
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
John Malmberg
1747
John Malmberg
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
1748
Slutpris2 100 SEK
Värdering1 500 SEK
Takkrona, Italien, 1900-tal
1749
Takkrona, Italien, 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Keramik 6 delar
Keramik 6 delar
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Konst 5 delar
Konst 5 delar
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Alessandro Moretti (1870-1953)
1752
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Berta Hansson (1910-1994)
1753
Berta Hansson (1910-1994)
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Skulptur, Indonesien, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
1756
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Timglas, 1900-talets senare del
1757
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, majolika, tidigt 1900-tal
1758
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Bordsflaggstång, 1900-tal
1759
Bordsflaggstång, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Glas 8 delar
Glas 8 delar
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Mässing 16 delar
Mässing 16 delar
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Oscar Lundefjord
Oscar Lundefjord
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Jakttrofé, rådjurshuvud
Jakttrofé, rådjurshuvud
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Syltkrukor 8st, Höganäs
1766
Syltkrukor 8st, Höganäs
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Okänd konstnär, omkring år 1900
1768
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Strålkastare, AGA, 1900-talets första hälft
1769
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Reklamskyltar 3st, 1960/70-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK