2560
Slutpris300 SEK
Glas 17 delar
2561
Glas 17 delar
Slutpris200 SEK
Glas 9 delar
2562
Glas 9 delar
Slutpris300 SEK
Parti 10 delar
2563
Parti 10 delar
Slutpris500 SEK
2564
Slutpris500 SEK
Speglar 3st, 18/1900-tal
2565
Speglar 3st, 18/1900-tal
Slutpris900 SEK
2566
Slutpris400 SEK
2567
Slutpris400 SEK
Keramik 8 delar
2568
Keramik 8 delar
Slutpris100 SEK
2569
Slutpris200 SEK
Kandelaber, 1900-tal
2570
Kandelaber, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Gökur, 1900-talets första hälft
2577
Slutpris500 SEK
Modellskepp, 1900-talets andra hälft
2578
Slutpris200 SEK
2578
Slutpris600 SEK
Elektrisk behandlingsapparat, Vigör, 1900-talets första hälft
2579
Slutpris300 SEK
Taklampa, jugend, 1900-talets början
2580
Slutpris400 SEK
2581
Slutpris400 SEK
2582
Slutpris400 SEK
2583
Slutpris600 SEK
2584
Slutpris500 SEK
2585
Slutpris2 100 SEK
Golvlampor 3st, 1900-talets andra hälft
2586
Slutpris300 SEK
Vadarbyxor 3st
2587
Vadarbyxor 3st
Slutpris400 SEK
2588
Slutpris400 SEK
Grafik 9 delar, bl.a. 1800-tal
2589
Slutpris600 SEK
Glas 7 delar
2590
Glas 7 delar
Slutpris900 SEK
2591
Slutpris300 SEK
2592
Slutpris500 SEK
2593
Slutpris600 SEK
2594
Slutpris400 SEK
Parti 10 delar
2595
Parti 10 delar
Slutpris600 SEK
2596
Slutpris300 SEK
Mobiltelefon, Motorola MCR 9500XL
2597
Slutpris400 SEK
2598
Slutpris1 100 SEK
2599
Slutpris500 SEK
Takduschset, Grohe Vitalio Joy System 210
2600
Slutpris1 300 SEK
Symaskin, Yamata FY760
2601
Symaskin, Yamata FY760
Slutpris500 SEK
2602
Slutpris300 SEK
Parti kuriosa
2603
Parti kuriosa
Slutpris200 SEK
2604
Slutpris600 SEK
Parti tomtefigurer, m.m.
2605
Parti tomtefigurer, m.m.
Slutpris500 SEK
Pingisbord, Stiga Mega CS
2606
Pingisbord, Stiga Mega CS
Slutpris2 000 SEK
Kista, allmoge, daterad 1864
2607
Kista, allmoge, daterad 1864
Slutpris600 SEK
Belysning 7 delar
2608
Belysning 7 delar
Slutpris800 SEK
2609
Slutpris500 SEK
Akustisk gitarr
2610
Akustisk gitarr
Slutpris500 SEK
2611
Slutpris300 SEK
2612
Slutpris300 SEK