Spegel, rokokostil, 1900-tal
2183
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
2184
Slutpris1 200 SEK
Elgitarr, Harmony
2185
Elgitarr, Harmony
Slutpris700 SEK
Resväskor 2st, Rimowa
2186
Resväskor 2st, Rimowa
Slutpris1 200 SEK
2187
Slutpris900 SEK
Grafik 7 delar, bl.a. 1800-tal
2188
Slutpris100 SEK
Parti grafik, m.m.
2189
Parti grafik, m.m.
Slutpris300 SEK
Punschmuggar 4st, silver
2190
Punschmuggar 4st, silver
Slutpris600 SEK
Parti smycken, bl.a. silver
2192
Parti smycken, bl.a. silver
Slutpris500 SEK
Bakbordsskiva, allmoge, 18/1900-tal
2193
Slutpris300 SEK
Parti klockaskar, pennor, m.m.
2194
Slutpris700 SEK
Parti mässingsföremål, m.m.
2195
Parti mässingsföremål, m.m.
Slutpris800 SEK
2196
Slutpris400 SEK
2197
Slutpris1 100 SEK
Parti glas och porslin, tidigt 1900-tal
2198
Slutpris800 SEK
Matservisdelar, "Samto", Rörstrand
2199
Slutpris300 SEK
2200
Slutpris1 500 SEK
2201
Slutpris500 SEK
2202
Slutpris600 SEK
Handknuten matta, antik
2203
Handknuten matta, antik
Slutpris400 SEK
Metallföremål 14st
2204
Metallföremål 14st
Slutpris400 SEK
Glas och kristall 11 delar
2205
Glas och kristall 11 delar
Slutpris400 SEK
2206
Slutpris300 SEK
2207
Slutpris300 SEK
Parti mynt, bl.a. silver
2208
Parti mynt, bl.a. silver
Slutpris400 SEK
Ripsmattor 3st, 1900-talets första hälft
2209
Slutpris500 SEK
Handknutna mattor 2st, orientaliska
2210
Slutpris200 SEK
Handknutna mattor 2st
2211
Handknutna mattor 2st
Slutpris500 SEK
Ljudanläggning 3 delar
2212
Ljudanläggning 3 delar
Slutpris700 SEK
Sega Megadrive II
2213
Sega Megadrive II
Slutpris2 200 SEK
Kaffeservisdelar, England
2214
Kaffeservisdelar, England
Slutpris100 SEK
2215
Slutpris1 100 SEK
2216
Slutpris700 SEK
2217
Slutpris200 SEK
Akustisk gitarr, Granström & Sundqvist
2218
Slutpris800 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
2219
Slutpris200 SEK
Möbler 3 delar, tidigt 1900-tal
2220
Slutpris400 SEK
Byrå, 1950/60-tal
2221
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris1 000 SEK
Bord, art deco, 1900-talets första hälft
2223
Slutpris400 SEK
Hemmabiosystem, Argon/Denon
2224
Hemmabiosystem, Argon/Denon
Slutpris2 100 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
2225
Slutpris100 SEK
Koppar 3 delar, 18/1900-tal
2226
Koppar 3 delar, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Lars Melander
2227
Lars Melander
SlutprisInga bud
Leonard Wiedh (1866-1938)
2229
Leonard Wiedh (1866-1938)
Slutpris200 SEK
Elljusstakar 3st, bl.a. Luma
2230
Elljusstakar 3st, bl.a. Luma
Slutpris600 SEK
Dalmålningar 2st, daterade 1972/75
2231
Slutpris900 SEK
Mönsterstämplar 4st
2232
Mönsterstämplar 4st
Slutpris400 SEK
Spelbord, 1800-tal
2233
Spelbord, 1800-tal
Slutpris600 SEK