Zink 6 delar
Zink 6 delar
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Cigarrställ, 1800-talets slut
Cigarrställ, 1800-talets slut
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Rökbord, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Affisch, "100 designs by Josef Frank"
1707
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Harmophon, Koestler
Harmophon, Koestler
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Takplafond, 1930/40-tal
Takplafond, 1930/40-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Tidksriftsställ, 1950-tal
Tidksriftsställ, 1950-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Kista, 1800-tal
Kista, 1800-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering400 SEK
Parti armbandsur
Parti armbandsur
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Parti textilier, mestadels juldukar "Gamlestadens"
Slutpris1 000 SEK
Värdering400 SEK
Parti militaria, m.m.
Parti militaria, m.m.
Slutpris2 400 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Gungstol, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Vitrinskåp, 2000-tal
Vitrinskåp, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Pälskappa
Pälskappa
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Vattenskidor 2+1 samt paddel, Olympic
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Grytställ i järn, 1800-tal
Grytställ i järn, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Julgransfot, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Industribelysning 2 delar
1730
Industribelysning 2 delar
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Parti slipade akvamariner
Parti slipade akvamariner
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Fiskejuster 6st, bl.a. 1800-tal
Slutpris900 SEK
Värdering400 SEK
Taklampor 2st, omkring 1900-talets mitt
1740
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft
Bänk, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Hjälptelefon, LM Ericsson, 1900-talets andra hälft
1742
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1900-talets slut
Spegel, 1900-talets slut
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Herrarmbandsur 19st
Herrarmbandsur 19st
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Parti tågdetaljer, bl.a. Märklin
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Väggskulptur, 1900-talets senare del
1746
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Rullkarta, "Dalarna", författad 1840
1747
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Målarstaffli, Mabef, Italien
1748
Målarstaffli, Mabef, Italien
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Krukor ett par
1749
Krukor ett par
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Säng, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Skulptur, Gunnar Nylund för Rörstrand
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Parti konstglas
Parti konstglas
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Keramik och porslin 8 delar
Keramik och porslin 8 delar
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris7 200 SEK
Värdering6 000 SEK
Parti smycken i 18k
Parti smycken i 18k
Slutpris2 700 SEK
Värdering2 500 SEK
Kameror 5st samt objektiv
Kameror 5st samt objektiv
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Takkrona, 1900-tal
Takkrona, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Parti korkskruvar och kapsylöppnare
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Matservis, Heinrich, Bavaria
1798
Matservis, Heinrich, Bavaria
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
1799
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Parti serietidningar, Cowboy, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Parti äldre dockmöbler, m.m.
Parti äldre dockmöbler, m.m.
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK