Brasskärm, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Gösta Bjelkebo
1738
Gösta Bjelkebo
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Äldre flaggor 3st, "Julmarknad"
1740
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Parti samlarbilder
1742
Parti samlarbilder
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Parti armbandsur
Parti armbandsur
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Parti antika böcker
Parti antika böcker
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Böcker 14st, 1700-tal
Böcker 14st, 1700-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Hästsadel, 18/1900-tal
1746
Hästsadel, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Parti antika böcker
1747
Parti antika böcker
Slutpris2 000 SEK
Värdering500 SEK
1748
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Pulpet, omkring år 1900
1749
Pulpet, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Kikare 3st
Kikare 3st
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Flätad korg med lock, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Bilor 3st, 17/1800-tal
1752
Bilor 3st, 17/1800-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Silvermedaljer 2st
1753
Silvermedaljer 2st
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Hörlurar 2st, Bowers & Wilkins, P5
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Skivor i marmor 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
1756
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
1757
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1758
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
1759
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Böcker rörande keramik 7st
Böcker rörande keramik 7st
Slutpris1 200 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 3st, bl.a. Danmark, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Träskurna dekorer 4 delar, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Stegpallar 2st, 1950/60-tal
1766
Stegpallar 2st, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Lyktstolpar 2st
1768
Lyktstolpar 2st
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Solur på ställning, 1900-tal
1769
Solur på ställning, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Korgar och näverarbeten 5 delar
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Solglasögon 2st, Ray-Ban
1771
Solglasögon 2st, Ray-Ban
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
1772
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Knappdragspel, Granesso, Hagströms
1773
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, Kinnarp
Fåtöljer ett par, Kinnarp
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Samlade verk, Carl Barks, ca.100 kartonger, innehållande 12st häften var
Slutpris2 200 SEK
Värdering2 000 SEK
Taklampa, 1900-talets senare del
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Herbarium, 1900-talets första del
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Symaskin, Singer, Safir
Symaskin, Singer, Safir
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Golvlampor 2st, 1950/60-tal
Golvlampor 2st, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Parti klockor och smycken
Parti klockor och smycken
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
1842
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
1843
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Konsolbord ett par, 1900-talets slut
1844
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK