Silversmycken 2 delar
Silversmycken 2 delar
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Silvermynt och medaljer 8 delar
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Skrin, 1700-tal
Skrin, 1700-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Konstglas 2 delar, Kosta Boda
Konstglas 2 delar, Kosta Boda
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Fickur 2st, silver
Fickur 2st, silver
Slutpris1 200 SEK
Värdering800 SEK
Räknemaskin, "Diera", 1900-talets början
Slutpris1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
Parti örhängen i 18k
Parti örhängen i 18k
Slutpris3 000 SEK
Värdering2 500 SEK
Kaffeservisdelar, "Blå blom", Old Gustavsberg
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Konstglas 2 delar
Konstglas 2 delar
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Svepask, allmoge, daterad 1873
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Cistern, 18/1900-tal
Cistern, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Tallriksställ, allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Hänglås, 1800-tal
Hänglås, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Silver 5 delar
Silver 5 delar
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Relief i brons, omkring år 1900
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Sven Inge Höglund (1935-2008)
Sven Inge Höglund (1935-2008)
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Dräktbrosch i silver
Dräktbrosch i silver
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
CANON - imagePROGRAF IPF 8400
CANON - imagePROGRAF IPF 8400
Slutpris1 200 SEK
Värdering4 000 SEK
Karmstolar ett par samt stolar 4st, Zornmodell
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Golvur, allmoge, daterat 1848
Golvur, allmoge, daterat 1848
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Matsalsmöblemang 8 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Bergère, Louis XVI stil, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Kista, 1700-tal
Kista, 1700-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Arkivskåp med jalusi, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Stolar ett par, Hugo Troeds, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Rakmöbel, 1800-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, sengustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Golvur, allmogestil, daterad 1989
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Pelarbord, 1800-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Värdering400 SEK
Snurrpall, tidigt 1900-tal
Snurrpall, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Fåtöljer 3st, "Hunter", Torbjörn Afdal för Bruksbo, Norge
Slutpris500 SEK
Värdering2 000 SEK
Matsalsmöblemang 5 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffbord, "Brutus", Englesson, Stockholm
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Skrivbord, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Skänk, 1800-talets slut
Skänk, 1800-talets slut
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Trädgårdsbord med en stol, 1900-talets slut
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Snurrfåtölj, 1960/70-tal
Snurrfåtölj, 1960/70-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Skåp, 19/2000-tal
Skåp, 19/2000-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Soffa och fåtölj, 1950-tal
Soffa och fåtölj, 1950-tal
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Karmstolar ett par, "Trisso", Edsbyverken
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Överskåp med vitrin, 1800-talets slut
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Bageriställ, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Pallar ett par, "Palett", Fogia", 2000-tal
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 500 SEK