Trappstol, 1950/60-tal
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Antika böcker 5 delar
Antika böcker 5 delar
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Elgitarr, Epiphone
Elgitarr, Epiphone
Slutpris32 000 SEK
Värdering800 SEK
Akustisk gitarr, Morris, 1972
Akustisk gitarr, Morris, 1972
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Akustisk gitarr, Bjärton
Akustisk gitarr, Bjärton
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Parti pins och märken
Parti pins och märken
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Tenn 5 delar
Tenn 5 delar
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Parti 3 delar, Jobs, bl.a. "Folklore"
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Konstglas 2 delar
Konstglas 2 delar
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Jakttroféer 2st
Jakttroféer 2st
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Parti lås, bl.a. 1700-tal
Parti lås, bl.a. 1700-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Taklampa, jugend, 1900-talets början
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Fritz Quasthoff
1727
Fritz Quasthoff
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Gerhard Nordström (1925-2019)
1728
Gerhard Nordström (1925-2019)
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Speglar ett par, tillverkade av antika fönster
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Spatserkäpp med handtag i silver
1730
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Altartavla, gotisk stil, 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Ernst Leonard
Ernst Leonard
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Maj Östberg
Maj Östberg
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Väskor 2st
Väskor 2st
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Terriner med lock 4st, England, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Ljusstakar 4st samt kandelabrar ett par, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Grafiska blad 2st, 1800-tal
1738
Grafiska blad 2st, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Modellbilar 3st samt bilbana, bl.a. Heller
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
1740
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Parti glas, mestadels 18/1900-tal
1742
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Lennart Sand (f.1946)
Lennart Sand (f.1946)
Slutpris900 SEK
Värdering400 SEK
Leif Liljeblad (f.1950)
1746
Leif Liljeblad (f.1950)
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Anund Emanuel (1859-1941)
1747
Anund Emanuel (1859-1941)
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Parti äldre fiskedetaljer, m.m., bl.a. daterad 1838
1748
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Svante Kede
1749
Svante Kede
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Slagborrmaskin, DeWald D25314-QS
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Borrhammare, DeWalt, D25314-QS
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Golvlampa, 1940/50-tal
1753
Golvlampa, 1940/50-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Skivspelare, Philips, 212 Electronic
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Plåtburkar 6st, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Brickbord, Ilja Design
1756
Brickbord, Ilja Design
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Kaffefilter 14st, Melitta
1757
Kaffefilter 14st, Melitta
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Kartonger med LEGO 3st
1758
Kartonger med LEGO 3st
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Badrumsskåp, Svedbergs, 1900-talets andra hälft
1759
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Orgelpall, omkring år 1900
Orgelpall, omkring år 1900
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Kista, allmoge, daterad 1850
Kista, allmoge, daterad 1850
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Nattduksbord, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsbricka, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK