Parti tegods
Parti tegods
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Matservis, Hutschenreuter, Tyskland
1539
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Parti dräkthättor och ämnen
Parti dräkthättor och ämnen
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Servisdelar, "Rubin", Eugen Trost för Gefle
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Kristall 2 delar, Orrefors
Kristall 2 delar, Orrefors
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Kubbstol, daterad 1930
Kubbstol, daterad 1930
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Tunna, allmoge, 1800-tal
1545
Tunna, allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1546
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
1547
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Herrarmbandsur 2st, 1940/50-tal
1548
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Elsynth, Yamaha, PSR-630
1549
Elsynth, Yamaha, PSR-630
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Ljuskrona, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Taklykta, 1900-talets slut
Taklykta, 1900-talets slut
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Parti filmisar
Parti filmisar
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Paraplyställ, Bruka Design, 2000-tal
1554
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Äldre barncykel, "Start", Örnen
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Spark för barn, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 19/2000-tal
1557
Spegel, 19/2000-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 19/2000-tal
Spegel, 19/2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Parti tågdetaljer, Berliner Bahnen
1559
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Armbandsur 8st
1560
Armbandsur 8st
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Brännvinsflaskor 10st, bl.a. 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Vägglampa, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Bordslampa, Tilgmans
1565
Bordslampa, Tilgmans
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
1566
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Herrbetjänter 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Strålkastare, omkring 1900-talets mitt
1568
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Tvättkorgar 3st
1569
Tvättkorgar 3st
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Gersåg, Ryobi, EMS2026SCL
1570
Gersåg, Ryobi, EMS2026SCL
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
1571
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Fällbord, empirestil, 1800-tal
1572
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Solur, Berjo, 1900-talets andra hälft
1573
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
1574
Slutpris1 500 SEK
Värdering800 SEK
Rakknivslåda, 1800-tal
1575
Rakknivslåda, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Textilier 3 delar, bl.a. 1800-tal
1576
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Figurgrupp, Bernardi Konst, omkring 1900-talets mitt
1577
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Bengt Landin (f.1933)
1578
Bengt Landin (f.1933)
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Okänd konstnär, 1900-talets andra hälft
1579
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Reklamskylt, Schweppes, omkring 1900-talets mitt
1580
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Okänd konstnär, tidigt 1900-tal
1581
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Äldre herrcykel, Hermes
1582
Äldre herrcykel, Hermes
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Äldre damcykel, Hermes
1583
Äldre damcykel, Hermes
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Barncykel, Monark
1584
Barncykel, Monark
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Packcykel, Apollo
1585
Packcykel, Apollo
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 200 SEK