Final bid400 SEK
Est800 SEK
Byrå, jugend, tidigt 1900-tal
Byrå, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid1,700 SEK
Est800 SEK
Matsalsmöblemang 5 delar, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est1,000 SEK
Skåp, 1900-talets andra hälft
Skåp, 1900-talets andra hälft
Final bid600 SEK
Est1,500 SEK
Snickarbänk, Sjöbergs, 1500BS
Snickarbänk, Sjöbergs, 1500BS
Final bid3,400 SEK
Est2,000 SEK
Final bid5,200 SEK
Est1,000 SEK
Hurtsar ett par, Anna Castelli för Kartell
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Final bid900 SEK
Est1,000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid3,200 SEK
Est500 SEK
Målarstaffli, omkring år 1900
Målarstaffli, omkring år 1900
Final bid1,000 SEK
Est1,000 SEK
Karmstol, 1950/60-tal
Karmstol, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Stolar 2st, rokoko, 1700-tal
Stolar 2st, rokoko, 1700-tal
Final bid1,300 SEK
Est800 SEK
Sybord, empire, 1800-talets början
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Serveringsvagn, Gloster, Bristol, England
Final bid1,000 SEK
Est1,000 SEK
Fåtöljer 3st, 1900-talets slut
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Fåtöljer med fotpall ett par, 1900-talets slut
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Bord, Kari Asikainen, Artek
Bord, Kari Asikainen, Artek
Final bid700 SEK
Est1,000 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Pall, Erik E. Olsson, Linghed, 1977
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Soffbord 2st, 1950/60-tal
Soffbord 2st, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Soffbord, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est1,000 SEK
Damarbetsbord, sengustaviansk stil, 1800-tal
Final bid1,100 SEK
Est1,000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets första hälft
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Kubbstol, 1900-tal
Kubbstol, 1900-tal
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Taburetter ett par, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Skänk, 1800-talets slut
Skänk, 1800-talets slut
Final bid400 SEK
Est1,000 SEK
Byrå, 1800-tal
Byrå, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Slagbord, 1900-tal
Slagbord, 1900-tal
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Regissörsstol, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Gungstol för barn, omkring år 1900
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Vagga, allmoge, 1800-tal
Vagga, allmoge, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Rökbord, art deco, 1920/30-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Matsalsmöblemang 5 delar, 1950/60-tal
Final bid1,800 SEK
Est1,000 SEK
Skrivbord, Karl Johan stil, 1900-talets första del
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Bord, 18/1900-tal
Bord, 18/1900-tal
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Bord, art deco, 1920/30-tal
Bord, art deco, 1920/30-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Stolar 5st, gustavianska provinsarbeten samt gustaviansk stil
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK
Karmstolar 4st, 1900-tal
Karmstolar 4st, 1900-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Taburetter ett par, rokokostil, 18/1900-tal
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Stolar 4st, 1800-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Karmstolar 4st, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut
Skrivbord, 1800-talets slut
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Skrivbord, omkring år 1900
Skrivbord, omkring år 1900
Final bid400 SEK
Est500 SEK