Slagbord, 2000-tal
Slagbord, 2000-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
Trappstol, 1950/60-tal
Final bid1,600 SEK
Est500 SEK
Stolar 3st, Televerket/Gemla DIÖ, 1900-talets första hälft
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Spegel med konsolbord, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Spegel, 19/2000-tal
1833
Spegel, 19/2000-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Soffa, 1900-talets slut
1890
Soffa, 1900-talets slut
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Stolar ett par, Leksandsmodell, 1800-tal
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-tal
1893
Trädgårdssoffa, 1900-tal
Final bid1,100 SEK
Est800 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
1894
Trappstol, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Väggvitrinskåp, 1900-talets andra hälft
2001
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Speglar 2st, 2000-tal
Speglar 2st, 2000-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Stolar ett par, renässansstil, 18/1900-tal
2016
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Spelbord, sengustaviansk stil, 18/1900-tal
2020
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
2239
Trappstol, 1950/60-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Trädgårdsmöbler 2 delar, 1900-talets andra hälft
2292
Final bid900 SEK
Est500 SEK
2303
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Förvaringsskåp, Bawer med två gasoltuber
2315
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Fåtölj, "Pernilla", Bruno Mathsson
2322
Final bid1,000 SEK
Est800 SEK
2323
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Pelarbord 2st, 1800-tal
2324
Pelarbord 2st, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Sybord, jugend, tidigt 1900-tal
2328
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Stol, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal
2330
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Sidobord 2st, 1900-talets senare del
2472
Final bid1,100 SEK
Est400 SEK
2492
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Serveringsbord 2st, 1900-talets slut
2501
Final bid700 SEK
Est1,000 SEK
2541
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Möbler 6 delar, 1950/60-tal
2553
Möbler 6 delar, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est500 SEK