Skrivbord, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Spegel, 2000-tal
Spegel, 2000-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Byrå, 1900-tal
1885
Byrå, 1900-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Karmstol, 1900-talets början
1886
Karmstol, 1900-talets början
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Soffbord 2st, 1950/60-tal
1887
Soffbord 2st, 1950/60-tal
Final bid1,500 SEK
Est400 SEK
Kubbstol, daterad 1976
1900
Kubbstol, daterad 1976
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Matsalsmöblemang 9 delar, jugend, 1900-talets början
1998
Final bid1,100 SEK
Est500 SEK
Bordsfontän, 1950/60-tal
2003
Bordsfontän, 1950/60-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Stolar 3st, "Småland", Yngve Ekström
2004
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
2011
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Bordsskiva, 1800-tal
2016
Bordsskiva, 1800-tal
Final bid2,600 SEK
Est800 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-tal
2017
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Möbler 2 delar, 1900-talets andra hälft
2018
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Äldre hyvelbänk
2030
Äldre hyvelbänk
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Fällstege, 1900-talets första hälft
2381
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Kommod, 1800-tal
2387
Kommod, 1800-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Möblemang 3 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
2403
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2404
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Pallar 5st, 1950/60-tal
2406
Pallar 5st, 1950/60-tal
Final bid1,700 SEK
Est500 SEK
Vägghörnskåp, allmoge, 1800-talets första hälft
2408
Final bid900 SEK
Est400 SEK
Soffa och fåtölj, 1950-tal
2504
Soffa och fåtölj, 1950-tal
Est500 SEK
2508
Final bid200 SEK
Est500 SEK
2521
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Möbler 5 delar
2787
Möbler 5 delar
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Spegel, 1940-tal
2795
Spegel, 1940-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Möbler 3 delar, 1940-tal
2908
Möbler 3 delar, 1940-tal
Est400 SEK
Möbler 3 delar, 1900-talets andra hälft
2945
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2948
Final bid200 SEK
Est500 SEK