Matsalsmöblemang 5 delar, 1950/60-tal
Final bid1,300 SEK
Est800 SEK
Bockbord, 1900-tal
Bockbord, 1900-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Spegel, 1900-tal
Spegel, 1900-tal
Final bid1,600 SEK
Est500 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
1149
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Pendelur, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Fåtölj, 1950-tal
Fåtölj, 1950-tal
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Lampbord, 1900-talets början
Lampbord, 1900-talets början
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Målarstaffli, 18/1900-tal
1297
Målarstaffli, 18/1900-tal
Final bid1,300 SEK
Est800 SEK
Herrbetjänter 2st, 1900-talets andra hälft
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Karmstol, omkring år 1900
Karmstol, omkring år 1900
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Barstolar 3st, 19/2000-tal
Barstolar 3st, 19/2000-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Fåtöljer ett par, 1940-tal
1385
Fåtöljer ett par, 1940-tal
Final bid1,200 SEK
Est500 SEK
Sidobord, England, 1900-talets andra hälft
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Trädgårdsstolar ett par, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Tamburmajor, 1900-talets senare del
Final bid1,900 SEK
Est500 SEK
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Stolar ett par, 1930-tal
Stolar ett par, 1930-tal
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Fåtölj, nyrokoko, 1800-talets senare del
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Karmstolar 4st, 2000-tal
Karmstolar 4st, 2000-tal
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Stolar 6st, nyrokoko, 18/1900-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Taburetter ett par, Karl Johan stil, 1900-talets första hälft
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Tidskriftsställ 2st, 1950/60-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Fåtöljer ett par, Nicoletti Salotti, Italien
Final bid100 SEK
Est800 SEK
Stolar 4st, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Spegel, 1800-talets slut
Spegel, 1800-talets slut
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Stolar 2+1, 18/1900-tal
Stolar 2+1, 18/1900-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Kommod, omkring år 1900
Kommod, omkring år 1900
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Bord, gustaviansk allmoge, 1800-tal
Final bid1,800 SEK
Est800 SEK
Stolar ett par, gustavianska provinsarbeten, 1800-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Vikskärm, 1900-talets första hälft
Final bid3,000 SEK
Est500 SEK
Vinställ, 2000-tal
1596
Vinställ, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Spegel, rokokostil, firma Glas & Trä
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Pianobänk, 1900-talets början
1612
Pianobänk, 1900-talets början
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft
1624
Byrå, 1900-talets andra hälft
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1800-tal
1625
Byrå, 1800-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Gungstol, omkring år 1900
1626
Gungstol, omkring år 1900
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
1631
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft
1642
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Stolar 3st, Gastone Rinaldi, Italien
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Pianobänk, 1900-talets första del
1785
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Salongsmöblemang 4 delar, rokokostil, 1900-tal
1792
Final bid1,000 SEK
Est800 SEK
Pallar 4st, allmoge, 18/1900-tal
Final bid1,400 SEK
Est500 SEK
Skänk, 1800-tal
Skänk, 1800-tal
Final bid1,700 SEK
Est500 SEK
Möblemang 2 delar, 1900-talets andra hälft
1798
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Hörnskåp, allmoge, 1800-tal
Hörnskåp, allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK