Bänk, 1950/60-tal
Bänk, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Matsalsmöblemang 9 delar, allmogestil, 1900-tal
Final bid2,900 SEK
Est1,000 SEK
Bord och pall, nautisk stil, 1900-tal
Final bid1,000 SEK
Est1,000 SEK
Soffgrupp 3 delar, rokokostil, 1900-tal
Final bid1,100 SEK
Est500 SEK
Skåp, 1900-talets slut
Skåp, 1900-talets slut
Final bid2,200 SEK
Est500 SEK
Skänkskåp, daterat 1924
Skänkskåp, daterat 1924
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Stolar ett par, Leksandsmodell, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Spegel, art deco, 1930-tal
Spegel, art deco, 1930-tal
Final bid700 SEK
Est1,000 SEK
Stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Spegel, empirestil, 1900-tal
Spegel, empirestil, 1900-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Fällbord, omkring år 1800
Fällbord, omkring år 1800
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets andra hälft
1288
Final bid400 SEK
Est500 - 1,000 SEK
Brasskärm, art deco, England, 1930-tal
Final bid700 SEK
Est1,000 - 1,500 SEK
Spegel, barockstil, 18/1900-tal
1368
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Trappstege, 1900-tal
1403
Trappstege, 1900-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Piedestaler 2st
1429
Piedestaler 2st
Final bid1,200 SEK
Est500 SEK
Nattduksbord ett par, Louis XVI stil, 1900-tal
Final bid1,500 SEK
Est500 - 1,000 SEK
Piedestaler 2st, 1900-tal
1431
Piedestaler 2st, 1900-tal
Final bid900 SEK
Est500 - 1,000 SEK
Skoputsarpall, omkring 1900-talets mitt
1447
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Arbetsbänk, 18/1900-tal
1461
Arbetsbänk, 18/1900-tal
Final bid1,700 SEK
Est500 SEK
Spegel, 1800-talets slut
Spegel, 1800-talets slut
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid1,200 SEK
Est500 SEK
Herrbetjänt, Fratelli Reguitto. Italien
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Spegel med konsolbord, Karl Johan, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Stolar 5st, 1900-tal
Stolar 5st, 1900-tal
Final bid2,700 SEK
Est500 SEK
Skåp, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid1,300 SEK
Est500 - 1,000 SEK
Möbler 2 delar, Gripsholmsmodell
1565
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Regissörstolar 7st, 1900-talets andra hälft
1566
Final bid300 SEK
Est500 - 1,000 SEK
1591
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Serveringsbord, 1900-talets första hälft
1607
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Trädgårdsmöbel 2 delar
1630
Trädgårdsmöbel 2 delar
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Serveringsvagn, 1950/60-tal
1688
Serveringsvagn, 1950/60-tal
Final bid2,100 SEK
Est500 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
1689
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Sybord, rokokostil, 1900-tal
1694
Sybord, rokokostil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Bokhyllor 5st, 1900-talets första del
Final bid1,600 SEK
Est1,000 SEK
Karmstolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Serveringsvagnar 2st, omkring 1900-talets mitt
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft
1781
Final bid700 SEK
Est500 - 800 SEK
Brasskärm, omkring år 1900
Brasskärm, omkring år 1900
Final bid1,300 SEK
Est500 SEK
Möbler 2 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
1845
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
1961
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
2029
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Tidskriftsställ, omkring 1900-talets mitt
2053
Final bid1,700 SEK
Est500 SEK
Fåtöljer ett par, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
2054
Final bid1,700 SEK
Est500 SEK
Vägghylla, 1800-talets slut
2056
Vägghylla, 1800-talets slut
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Fåtölj, rokokostil, 18/1900-tal
2082
Final bid1,200 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft
2083
Byrå, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est500 SEK