2898
Parti keramik och glas
Final bid300 SEK
2899
Kökskuriosa 9 delar
Final bid300 SEK
2903
Parti 10 delar, 1900-talets första hälft
Final bid900 SEK
2905
Final bid300 SEK
2906
Parti skulpturer, m.m.
Final bid300 SEK
2907
Parti metallföremål
Final bid600 SEK
2908
Parti metaller, mestadels ljusstakar
Final bid500 SEK
2909
Parti lås och nycklar, flertalet 1700-tal
Final bid1,000 SEK
2910
Parti lås och nycklar, bl.a. 1700-tal
Final bid1,800 SEK
2911
Parti lampkupor, m.m. 1900-talets första hälft
Final bid100 SEK
2912
Final bid400 SEK
2915
Parti verktyg, m.m.
Final bid300 SEK
2916
Parti köksdetaljer
Final bid500 SEK
2917
Parti verktyg, m.m.
Final bid300 SEK
2923
Final bid500 SEK
2926
Parti smidesföremål
Final bid700 SEK
2931
Final bid400 SEK
2932
Stort parti nysilverföremål
Final bid1,900 SEK
2933
Final bid300 SEK
2934
Parti metaller
Final bid300 SEK
2935
Final bid1,100 SEK
2938
Final bid200 SEK
2945
Parti bijouterier, m.m.
Final bid600 SEK
2953
Parti mynt och sedlar, bl.a. antika
Final bid2,900 SEK
2956
Parti mynt, sedlar och klockor
Final bid700 SEK
2959
Parti juldetaljer
Final bid100 SEK
2960
Final bid500 SEK
2967
Final bid600 SEK
2970
Parti lampkupor och fäste
Final bid300 SEK
2974
Final bid300 SEK
2978
Parti verktyg, m.m.
Final bid800 SEK
2979
Parti porslin, m.m.
Final bid500 SEK
2981
Final bid400 SEK
2988
Parti juldetaljer
Final bid400 SEK
2992
Final bid200 SEK
2993
Final bid300 SEK
2994
Final bid600 SEK
2995
Final bid300 SEK
2996
Final bid700 SEK
2999
Final bid400 SEK