2705
Final bid1,300 SEK
2706
Final bid200 SEK
2709
Parti bijouterier, m.m.
Final bid300 SEK
2710
Plåtburkar 7st, bl.a. Castrol
Final bid200 SEK
2713
Parti äldre teaterkläder, m.m.
Final bid100 SEK
2725
Final bid200 SEK
2741
Final bid100 SEK
2791
Final bid900 SEK
2794
Final bid200 SEK
2801
Parti juldetaljer
Final bid200 SEK
2802
Parti diverse, 2000-tal
Final bid900 SEK
2811
Final bid600 SEK
2812
Julbelysning 5 delar, bl.a. Osram, Luma
Final bid300 SEK
2815
Final bid300 SEK
2817
Final bid500 SEK
2821
Final bid300 SEK
2833
Parti juldetaljer
Final bid900 SEK
2834
Final bid500 SEK
2842
Parti allmogeföremål, m.m. mestadels 1800-tal
Final bid300 SEK
2843
Final bid400 SEK
2844
Parti allmogeföremål, m.m. bl.a. 1800-tal
Final bid300 SEK
2845
Parti kökskuriosa, m.m.
Final bid600 SEK
2847
Final bid600 SEK
2848
Final bid300 SEK
2858
Final bid600 SEK
2859
Parti juldetaljer
Final bid200 SEK
2860
Badrumsinredning 5 delar, mestadels Hafa
2861
Final bid500 SEK
2866
Final bid100 SEK
2869
Parti dekorornament, mestadels nyrokoko, 1800-tal
Final bid400 SEK
2871
Final bid300 SEK
2872
Final bid600 SEK
2874
Parti mässingsföremål, m.m.
Final bid700 SEK
2876
Final bid200 SEK
2877
Final bid300 SEK
2880
Final bid600 SEK
2882
Final bid800 SEK
2884
Final bid1,200 SEK
2885
Final bid400 SEK
2887
Final bid300 SEK
2889
Parti lampkupor och lampskärmar, flertalet 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
2891
Final bid300 SEK
2892
Parti leksaker, m.m.
Final bid200 SEK
2893
Final bid900 SEK
2894
Parti glas och keramik
Final bid400 SEK
2895
Final bid400 SEK
2896
Parti juldetaljer, m.m.
Final bid600 SEK
2897
Final bid100 SEK