Pianobänk, 1900-talets första hälft
2214
Final bid300 SEK
Stolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
2250
Final bid700 SEK
Soffbord, art deco, 1900-talets första hälft
2264
Final bid300 SEK
Fåtölj, 1900-talets andra hälft
2265
Final bid800 SEK
Piedestal, 1900-talets andra hälft
2285
Final bid500 SEK
2312
Final bid300 SEK
Skrin, 17/1800-tal
2313
Skrin, 17/1800-tal
Final bid700 SEK
Herrbetjänt, 1900-talets andra hälft
2362
Final bid500 SEK
Spegel, tillverkad av lunettfönster
2370
Final bid500 SEK
Hallmöbel, möjligen Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft
2420
Final bid500 SEK
Spegel, Eriksmålaglas, 1960/70-tal
2573
Final bid300 SEK
Bord, gustaviansk stil, 18/1900-tal
2578
Final bid700 SEK
Resekoffert, 1900-talets första del
2584
Final bid300 SEK
Speglar 3st, 1900-tal
2590
Speglar 3st, 1900-tal
Final bid1,100 SEK
Fällstege, 1900-talets första hälft
2619
Final bid300 SEK
Stolar 9st, 1900-talets början
2716
Final bid800 SEK
Herrbetjänt, 1900-tal
2724
Herrbetjänt, 1900-tal
Final bid1,100 SEK
Spegelram, gustaviansk stil, 1900-tal
2782
Final bid600 SEK
Köksbänk, IKEA
2788
Köksbänk, IKEA
Final bid500 SEK
2790
Final bid600 SEK
Visitkortsställ, 1900-talets första hälft
2799
Final bid1,100 SEK
Barstolar ett par, daterade 1988
2823
Final bid100 SEK
Pelarbord, 1800-talets andra hälft
2826
Final bid200 SEK
Pelarbord, 1800-tal
2827
Pelarbord, 1800-tal
Final bid100 SEK
Kista, allmoge, daterad 1762
2828
Kista, allmoge, daterad 1762
Final bid300 SEK
Fällstolar 4st, 1900-talets andra hälft
2830
Final bid100 SEK
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
2832
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Final bid300 SEK
2855
Final bid600 SEK
2883
Final bid100 SEK
Sybord, jugend, 1900-talets början
2930
Final bid300 SEK
Möbler 10 delar
2936
Möbler 10 delar
Final bid1,200 SEK
2942
Final bid400 SEK
2948
Final bid100 SEK
Rotting 5 delar
2963
Rotting 5 delar
Final bid400 SEK
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
2983
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Final bid200 SEK
Tandläkarstol, Stille, 1900-talets första hälft
2984
Final bid700 SEK
2986
Final bid400 SEK
Möbler 12 delar
2991
Möbler 12 delar
2997
Final bid500 SEK