Överskåp, allmoge, daterat 1865
Final bid200 SEK
Pelarbord, 1940-tal
Pelarbord, 1940-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Final bid1,100 SEK
Karmstol, barock, 1700-talets första del
Final bid500 SEK
Kärlhylla, allmoge, 1800-tal
Kärlhylla, allmoge, 1800-tal
Final bid2,200 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Final bid2,300 SEK
Soffbord, 19/2000-tal
Soffbord, 19/2000-tal
Final bid100 SEK
Skåp, gustaviansk stil, 1800-tal
Final bid100 SEK
Skänk, allmoge, 1800-tal
Skänk, allmoge, 1800-tal
Final bid800 SEK
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Vägghylla, Hans Agne Jakobsson, Åhus AB, 1950-tal
Final bid1,200 SEK
Stolar 4st, 2000-tal
Stolar 4st, 2000-tal
Final bid700 SEK
Pallar ett par, daterade 1975
Pallar ett par, daterade 1975
Final bid200 SEK
1393
Final bid900 SEK
Spegel, empire, Västerås hallstämpel, 1827
1397
Final bid300 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Positionsstolar ett par samt bord, Jutlandia
Final bid2,600 SEK
Snurrpall, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Bord med hylla, Hugo Troeds, Bjärnum
Final bid500 SEK
Lampbord ett par, 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
Slagbord, omkring 1900-talets mitt
1577
Final bid1,000 SEK
Vägghörnskåp, allmoge, 1800-tal
1578
Final bid700 SEK
Stolar 3st, Gastone Rinaldi, Italien
1610
Final bid200 SEK
Vägghylla, jugend, 1900-talets början
Final bid600 SEK
Kubbstolar 2st
Kubbstolar 2st
Final bid1,400 SEK
Soffbord, 1950/60-tal
Soffbord, 1950/60-tal
Final bid300 SEK
Sitsar till stolar ett par, "P40", Grythyttan
Final bid1,100 SEK
Ergonomisk stol, "Balans", Stokke
1771
Final bid400 SEK
Hatthylla, funkis, 1940-tal
1773
Hatthylla, funkis, 1940-tal
Final bid300 SEK
Karmstol, 1900-tal
Karmstol, 1900-tal
Final bid400 SEK
1776
Final bid1,200 SEK
Stolar ett par, Svante Skogh, 1950/60-tal
Final bid200 SEK
Stolar 2st, 1900-talets andra hälft
Final bid400 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Final bid200 SEK
Bord, 1800-talets slut
1785
Bord, 1800-talets slut
Final bid300 SEK
Spegel, rokokostil, firma Glas och Trä, 1900-tal
1836
Final bid700 SEK
1898
Vägghylla, omkring år 1900
1908
Vägghylla, omkring år 1900
Final bid500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
2000
Final bid400 SEK
Hörnskåp, allmoge, 1800-talets första hälft
2002
Final bid500 SEK
Fladdermusfåtölj, 1900-talets senare del
2009
Final bid300 SEK
Bänk, rokokostil, 1900-tal
2026
Bänk, rokokostil, 1900-tal
Final bid1,300 SEK
Möbler 5 delar
2033
Möbler 5 delar
Final bid100 SEK
Speglar 2st
2038
Speglar 2st
Final bid200 SEK
Pall, allmoge, 1800-tal
2082
Pall, allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK
Fällstege, 1900-talets första hälft
2105
Final bid200 SEK
Pall, Wedo, 1900-talets andra hälft
2108
Final bid400 SEK