Spegelbyrå, 1800-talets andra hälft
Final bid1,300 SEK
Kista, barock, 1700-tal
Kista, barock, 1700-tal
Final bid2,300 SEK
Stolar 3st, 1800-tal
Stolar 3st, 1800-tal
Final bid100 SEK
Fåtölj, "Oscar", Carl Malmsten
Skänk, 1900-tal
Skänk, 1900-tal
Final bid1,400 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid600 SEK
Bokhylla, Bertil Fridhagen för Bodafors, 1958
Final bid1,200 SEK
Soffbord, "Palett", Yngve Ekström, 1950-tal
Final bid2,900 SEK
Hörnskänk, allmoge, 1800-tal
Hörnskänk, allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK
Piedestaler 2st, empirestil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Nattduksbord ett par, rokokostil, 1900-tal
Final bid900 SEK
Bokhylla med skrivklaff, Carl Malmsten
Final bid200 SEK
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Final bid500 SEK
Final bid1,100 SEK
Bord, delvis barock
Bord, delvis barock
Final bid700 SEK
Pall, rokokostil, 18/1900-tal
Pall, rokokostil, 18/1900-tal
Final bid400 SEK
Fåtöljer ett par, Karl Erik Ekselius för JOC
Final bid2,100 SEK
Ergonomisk stol, "Balans", Stokke
Final bid400 SEK
Fåtölj, "Solo", Börje Lindau & Bo Linterkrantz för Lammhults
Final bid100 SEK
Vägghyllor 2st, 1950/60-tal
Vägghyllor 2st, 1950/60-tal
Final bid600 SEK
Soffbord, Kina, 1900-tal
Soffbord, Kina, 1900-tal
Final bid900 SEK
Pinnsoffa, 1950/60-tal
Pinnsoffa, 1950/60-tal
Final bid1,400 SEK
Barstolar ett par, "Hee", HAY Design, 2000-tal
Final bid600 SEK
Buffé, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid300 SEK
Skåp, jugend, tidigt 1900-tal
Skåp, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid500 SEK
Skrivbord, omkring år 1900
Skrivbord, omkring år 1900
Final bid600 SEK
Final bid400 SEK
Möbler 2 delar, GAD, Gotland
Möbler 2 delar, GAD, Gotland
Final bid3,800 SEK
Kubbstolar 2st, 1900-tal
Kubbstolar 2st, 1900-tal
Final bid400 SEK
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft
Final bid500 SEK
Byråer 2st, KF Interiör, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Hallmöbler 2st, Tingströms, Engström & Myrstrand, "Casino"
Final bid1,100 SEK
Skåp, delvis barock
Skåp, delvis barock
Final bid400 SEK
Sidobord ett par, Alberts Tibro, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Fåtöljer ett par, omkring år 1900
Sybord, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Final bid400 SEK
Karmstolar ett par, 1800-talets slut
Final bid300 SEK
Stolar 4st, "Della", IKEA
Stolar 4st, "Della", IKEA
Final bid1,200 SEK
Bord, 1800-talets slut
Bord, 1800-talets slut
Final bid400 SEK
Arkivfack, 1900-tal
Arkivfack, 1900-tal
Final bid900 SEK
Skrivbord, 1950/60-tal
Skrivbord, 1950/60-tal
Final bid1,500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Final bid1,300 SEK
Nattduksbord, 1900-talets början
Final bid600 SEK
Final bid900 SEK
Skrivbord, omkring år 1900
Skrivbord, omkring år 1900
Final bid500 SEK
Skåp 2st, 1960/70-tal
Skåp 2st, 1960/70-tal
Final bid100 SEK
Skåp, 1900-tal
Skåp, 1900-tal
Final bid2,700 SEK