899 Skål, delvis förgyllt silver, S.Egger, Tyskland
Sockel av sten. Numrerad.
- Condition:Repor.
- Dimensions:Längd 18
Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |