Satsbord 3 delar, "HE 6040", Hans Ehrlin
464
Final bid1,200 SEK
Skåp med skrivklaff, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Skrivskåp, rokokostil, 18/1900-tal
Final bid1,600 SEK
Stolar ett par, 1950/60-tal
Stolar ett par, 1950/60-tal
Final bid200 SEK
Soffa, rokokostil, 1900-talets första hälft
Final bid200 SEK
Golvhörnskåp, gustaviansk allmoge, 1800-tal
469
Final bid1,000 SEK
Dubbelsäng, Hästens
470
Dubbelsäng, Hästens
Final bid3,200 SEK
Fåtölj, Fredrik A Kayser, Norge, 1960-tal
471
Final bid4,000 SEK
Spegel, 1800-talets slut
491
Spegel, 1800-talets slut
Final bid1,600 SEK
Kubbstol, allmoge, 1800-tal
521
Kubbstol, allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK
Vägghylla, art nouveau, tidigt 1900-tal
642
Final bid1,300 SEK
Brasskärm, omkring år 1900
776
Brasskärm, omkring år 1900
Final bid900 SEK
Brasskärm, tidigt 1900-tal
782
Brasskärm, tidigt 1900-tal
Final bid600 SEK
Skåp, allmoge, 1800-tal
Skåp, allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK
Herrbetjänt med stol, 1900-talets andra hälft
Final bid1,500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, daterad 1989
Final bid500 SEK
Vägghörnskåp, allmoge barock, 1700-talets andra hälft
Final bid700 SEK
Väggskåp, allmoge, 1800-tal
Väggskåp, allmoge, 1800-tal
Final bid600 SEK
Vägghörnskåp, 1800-tal
Vägghörnskåp, 1800-tal
Final bid400 SEK
Stolar ett par, Skandiform, 2000-tal
Final bid900 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Final bid1,100 SEK
Säng, 1800-talets slut
Säng, 1800-talets slut
Trädgårdsmöbel 4 delar, Scancom, 19/2000-tal
Final bid400 SEK
Korgstolar ett par, 1900-tal
Korgstolar ett par, 1900-tal
Final bid800 SEK
Skåp, allmoge, daterat 1782
Skåp, allmoge, daterat 1782
Final bid1,100 SEK
Fåtöljer ett par, 1940/50-tal
Fåtöljer ett par, 1940/50-tal
Final bid800 SEK
Bord med fällskivor, 1800-talets slut
Final bid500 SEK
Byrå, 1800-talets slut
Byrå, 1800-talets slut
Final bid500 SEK
Kista, 1700-tal
Kista, 1700-tal
Final bid400 SEK
Serveringsbord, 1950/60-tal
Serveringsbord, 1950/60-tal
Final bid100 SEK
Kommod, 1900-talets början
Kommod, 1900-talets början
Final bid400 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Final bid500 SEK
Möbler 2 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid1,500 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Final bid1,000 SEK
Bänk, 18/1900-tal
Bänk, 18/1900-tal
Final bid300 SEK
Fåtölj med fotpall, Comfort of Norway
Final bid300 SEK
Sideboard, 1900-tal
Sideboard, 1900-tal
Final bid500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 18/1900-tal
Final bid1,800 SEK
Väggskåp, allmogestil, daterat 1993
Final bid500 SEK
Bockbord, 1900-tal
Bockbord, 1900-tal
Final bid100 SEK
Fåtölj, "Kolding", IKEA, 1960-tal
Final bid400 SEK
Bockbord, 1900-tal
Bockbord, 1900-tal
Final bid100 SEK
Skåp, 1800-talets slut
Skåp, 1800-talets slut
Final bid600 SEK
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Final bid200 SEK
Möblemang 3 delar, 19/2000-tal
Final bid1,700 SEK
Hörnskänk, allmoge, 1800-tal
Hörnskänk, allmoge, 1800-tal
Final bid400 SEK
Sängkammarmöbel 3 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid1,700 SEK
Trädgårdsfåtöljer 3st, 1900-talets första hälft
Final bid300 SEK