C. Åke Persson
Final bid300 SEK
Olle Bonniér (1925-2016)
Final bid300 SEK
Final bid1,900 SEK
Träskurna figurer 4st, Bernhardsson
Final bid400 SEK
Maja Fjaestad (1873-1961)
Final bid900 SEK
Karl Lärka, tillskriven
Final bid400 SEK
Anders Wahlgren
Final bid400 SEK
Ejnar Kohlmann (1888-1968)
Final bid700 SEK
Ejnar Kohlmann (1888-1968)
Final bid1,200 SEK
KG Nilson (f.1942)
Final bid500 SEK
Final bid900 SEK
1143
Tavlor 3st
Final bid600 SEK
Miniatyrmålningar 2st, 1800-tal
Final bid400 SEK
Theodor Rogge (1854-1933)
1171
Sven Lidberg (1929-2009)
Final bid300 SEK
Sven Lidberg (1929-2009)
Final bid400 SEK
Sven Lidberg (1929-2009)
Final bid400 SEK
1174
Lennart Rodhe (1916-2005)
Final bid100 SEK
Wassily Kandinsky, efter
Final bid500 SEK
Träskurna figurer 4st
Final bid400 SEK
Birgit Fernvik
Final bid1,500 SEK
Erik Frisk
Margit Persson
Final bid200 SEK
Ingrid Ström
Final bid200 SEK
Margit Persson
Final bid500 SEK
1331
Picasso, efter
Final bid200 SEK
Tomas Holst (f.1952)
Final bid100 SEK
Margit Persson
Final bid200 SEK
Tomas Holst (f.1952)
Final bid300 SEK
Ellis Wallin (1888-1972)
Final bid200 SEK
Margit Persson
Final bid300 SEK
Ragnar Almrot
Final bid3,400 SEK
Träskuren figurgrupp
Final bid500 SEK
Albert Engström, efter
Final bid100 SEK
Skulptur, 1900-talets andra hälft
Final bid700 SEK
1395
Karl Bergman (1891-1965)
Final bid700 SEK
Brodyr, 1800-tal
Final bid200 SEK
1415
Träskurna figurer 7st, Ragnar Alrot
Final bid400 SEK
Axel Tallberg (1860-1928)
Final bid300 SEK
Sigfrid W.Hedman (f.1905)
Final bid300 SEK
Final bid100 SEK
Träskurna figurer 7st
Final bid1,200 SEK
Nils Engquist
Final bid100 SEK
Wilhelm Engström
Final bid100 SEK
Jordi Arkö (f.1951)
Final bid1,600 SEK
Final bid400 SEK
1584
Åke Pallarp
Final bid400 SEK
1585
James Coignard (1925-2008)
Final bid400 SEK