Curt Taarnvang
Final bid100 SEK
Coccie Van Duyn
Okänd konstnär, Italien
Final bid700 SEK
Alexander Roos
Final bid100 SEK
1536
Brita Horn
Final bid100 SEK
Grafiska blad 2st, bl.a. daterat 1825
Final bid300 SEK
1570
Lennart Sand (f.1946)
Final bid200 SEK
1571
Lennart Sand (f.1946)
Final bid200 SEK
1572
Oidentifierad konstnär
Final bid300 SEK
1573
Oidentifierad konstnär
Final bid100 SEK
1575
Ingrid Almquist (1915-1993)
Final bid300 SEK
1578
Knut Ander
Final bid100 SEK
1589
Final bid300 SEK
1590
Alexander Roos
Final bid100 SEK
Stefan W. Igelström (f.1953)
Final bid100 SEK
1618
Hugo Ståhle
Final bid100 SEK
1637
Lars Norrman (1915-1979)
Final bid100 SEK
1639
Waldemar Sjölander (1906-1988)
Final bid100 SEK
1676
Göran Hahne (f.1943)
1689
Dag Peterson
Final bid400 SEK
Final bid200 SEK
Grafik 3 delar
Final bid100 SEK
Eric Lundberg
Final bid100 SEK
Dalmålning, 1900-tal
Final bid500 SEK
Karl Gustaf Dahlgren
Final bid500 SEK
1749
Max Walter Svanberg (1912-1994)
Final bid100 SEK
1753
Bert Jonsson
Final bid400 SEK
William Gisslander
Final bid100 SEK
Edvin Söderström
Final bid200 SEK
1771
Lars Norrman (1915-1979)
Final bid300 SEK
1784
Mosaiktavla, Italien
Final bid100 SEK
Final bid100 SEK
Josefin Wedel (f.1958)
Final bid100 SEK
1818
Konst 2 delar
Final bid400 SEK
Larz Friberg (f.1918)
Final bid100 SEK
1838
Hans Tollsten (1930-1994)
Final bid100 SEK
1839
Hans Tollsten (1930-1994)
Final bid500 SEK
1848
Helmer Erik Masolle (1884-1969)
Final bid100 SEK
1870
Grafik 8 delar
Final bid200 SEK
1873
Grafiska blad 8st, 1800-tal
Final bid300 SEK
1907
Final bid200 SEK
1921
Okänd konstnär, daterad (18)87
Final bid500 SEK
1923
Hans Wigert (1932-2015)
Final bid200 SEK
1953
Tavlor 3 delar
Final bid200 SEK
1961
Okänd konstnär, daterad (18)98
Final bid200 SEK
2045
Adolf Jonsson
Final bid200 SEK
2064
Anshelm Dahl (1897-1964)
Final bid200 SEK