Lowest lot number
- Carpets & TextileClear filters
2118
Handknuten matta, Afghan
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2125
Ryamatta, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2138
Röllakanmatta, 1900-talets andra hälft
Final bid900 SEK
Est400 SEK
2141
Vävd matta, 1950/60-tal
Est400 SEK
2142
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2155
Åktäcke, 18/1900-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2160
Final bid600 SEK
Est500 SEK
2161
Final bid300 SEK
Est500 SEK
2188
Röllakanmattor 2st
Final bid500 SEK
Est500 SEK
2236
Ryamattor 5st, 1900-talets andra hälft
Final bid1,100 SEK
Est500 SEK