Spegel, omkring år 1900
1670
Spegel, omkring år 1900
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Stolar ett par, 1800-tal
1671
Stolar ett par, 1800-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Matsalsmöblemang 7 delar, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Fåtöljer 3st, 1950/60-tal
Fåtöljer 3st, 1950/60-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Hyvelbänk, 1900-talets början
Hyvelbänk, 1900-talets början
Final bid900 SEK
Est800 SEK
Bord 2st, 2000-tal
Bord 2st, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Vikskärmar 2st, 1900-talets början
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Spegel, 1900-talets första hälft
1766
Final bid1,000 SEK
Est400 SEK
Nattduksbord ett par, 1900-talets andra hälft
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Sidobord, 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Spegel, 19/2000-tal
1781
Spegel, 19/2000-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Trädgårdsstolar 2+1, omkring 1900-talets mitt
Final bid400 SEK
Est500 SEK
1852
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Piedestaler 3st, 1900-talets första hälft
1871
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
1899
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Byrå för barn, jugend, 1900-talets början
1904
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Speglar 2st, tillverkade av fönster
1931
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Pallar ett par, 2000-tal
1943
Pallar ett par, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Tidskriftsställ, 1900-talets andra hälft
1944
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Pallar 9st, bl.a. 1800-tal
1957
Pallar 9st, bl.a. 1800-tal
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Karmstolar 2st
1981
Karmstolar 2st
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Möbler 6 delar
2045
Möbler 6 delar
Final bid400 SEK
Est400 SEK
2047
Final bid500 SEK
Est400 SEK
2072
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Kista, Asien, 1900-tal
2073
Kista, Asien, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2085
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Allmoge 6 delar, mestadels 1800-tal
2105
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Hyvelbänk, 1900-talets första hälft
2124
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Möbler 5 delar, 1950/60-tal
2197
Möbler 5 delar, 1950/60-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Parti bord, 1950/60-tal
2229
Parti bord, 1950/60-tal
Final bid700 SEK
Est400 SEK
Ställningar till fladdermusfåtöljer 3st
2234
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Pallar 5st, bl.a. 1800-tal
2238
Pallar 5st, bl.a. 1800-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Trädgårdsstolar 12st, bl.a. omkring 1900-talets mitt
2247
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Möbler 8 delar
2254
Möbler 8 delar
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Möbler 5 delar
2257
Möbler 5 delar
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Schackbord, 1900-talets senare del
2265
Final bid1,000 SEK
Est400 SEK
Spegel, jugend, 1900-talets början
2382
Final bid500 SEK
Est400 SEK