Delar till hyllsystem, Olof Pira
Final bid700 SEK
Est1,000 SEK
Stolar 6st, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Fällbord, 18/1900-tal
Fällbord, 18/1900-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Tebord, rokokostil, 1900-talets första hälft
Final bid800 SEK
Est1,500 SEK
Stolar ett par, Italien, 1900-talets andra hälft
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Bord, Asien, 1900-talets första hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Final bid2,500 SEK
Est800 SEK
Nattduksbord ett par, 1800-talets slut
Final bid2,600 SEK
Est500 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Stolar 2st, gustavianska, 1800-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Final bid1,100 SEK
Est500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Final bid900 SEK
Est800 SEK
Bord 2st, 18/1900-tal
Bord 2st, 18/1900-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Skänk, jugend, 1900-talets början
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Skrivbord med uppsats, 1800-talets slut
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Fåtöljer ett par, 2000-tal
Fåtöljer ett par, 2000-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Trädgårdsbord med 6st stolar, 2000-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Pallar 6st, 1900-talets slut
Pallar 6st, 1900-talets slut
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Stol, gustaviansk allmoge, 1800-tal
Final bid1,700 SEK
Est400 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Soffa, "Hemmakväll", Carl Malmsten
Final bid200 SEK
Est1,000 SEK
Stolar 4st, 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Korgstolar ett par, 1900-talets första del
Final bid1,000 SEK
Est800 SEK
Sybord, senempire, 1800-tal
Sybord, senempire, 1800-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1800-tal
Byrå, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Pallar 6st, 1950-tal
Pallar 6st, 1950-tal
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Bord, 18/1900-tal
Bord, 18/1900-tal
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Slagbord, tidigt 1900-tal
Slagbord, tidigt 1900-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Sänggavlar 2 par, 1960-tal
Sänggavlar 2 par, 1960-tal
Est400 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Bord, troligen Italien, 19/2000-tal
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Överskåp, allmoge, 17/1800-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal
Vitrinskåp, 1900-tal
Final bid1,000 SEK
Est800 SEK
Vägghörnskåp, allmoge, Dalarna, daterat 1798
Final bid1,100 SEK
Est1,000 SEK
Stolar 4st, 1950/60-tal
Stolar 4st, 1950/60-tal
Final bid900 SEK
Est1,000 SEK
Bord med fällskivor, omkring år 1900
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Soffbord, 2000-tal
Soffbord, 2000-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Byråer ett par, 1960-tal
Byråer ett par, 1960-tal
Final bid1,900 SEK
Est800 SEK
Spalje, 1900-talets andra hälft
Final bid1,300 SEK
Est500 SEK
Vikskärm, 1900-talets början
Vikskärm, 1900-talets början
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Klappstolar 2+2, 1900-talets andra hälft
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft
Byrå, 1800-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Byrå med skrivklaff, empire, troligen Danmark, 1800-talets första hälft
Final bid800 SEK
Est1,000 SEK
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK