Lowest lot number
- Furniture & MirrorsClear filters
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Sängar ett par, 1900-talets första hälft
Final bid100 SEK
Est800 SEK
Sminkmöbel med pall, rokokostil, 1900-tal
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Hatthylla i två delar, 1900-talets början
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Spegel, 19/2000-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
1566
Nattduksbord ett par, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Golvhörnskåp, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est500 SEK
1588
Taburett, rokokostil, 1900-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
1589
Barnstolar ett par, 1900-talets andra hälft
Final bid400 SEK
Est400 SEK
1612
Hylla, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK
1625
Spegel, 19/2000-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
1659
Tidskriftsställ, Gemla, 1940-tal
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Rökbord, 1900-talets första hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Tidksriftsställ, 1950-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Kista, 1800-tal
Final bid1,000 SEK
Est400 SEK
Gungstol, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Vitrinskåp, 2000-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Spegel, 1900-talets slut
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Säng, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Final bid500 SEK
Est800 SEK
1829
Final bid200 SEK
Est400 SEK
1843
Final bid300 SEK
Est500 SEK
1862
Pall, Rune Larsson, Munkebol
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Final bid400 SEK
Est500 SEK
1888
Final bid200 SEK
Est400 SEK
1896
Speglar 3st, 1900-talets slut
Final bid400 SEK
Est400 SEK
1925
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
1930
Möbler 2 delar, 1900-talets början
Final bid400 SEK
Est400 SEK
1936
Blombänk, 19/2000-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
1937
Blombänk för hörn, 19/2000-tal
Final bid700 SEK
Est400 SEK
1938
Blompiedestaler 2st, 19/2000-tal
Final bid600 SEK
Est400 SEK
1943
Spegel, 1930/40-tal
Final bid3,200 SEK
Est400 SEK
1950
Butiksställ, 1950/60-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
1957
Stolar 4st, 1800-tal
Final bid2,800 SEK
Est800 SEK
1994
Spegel, tillverkat av spröjsat fönster
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2033
Final bid500 SEK
Est800 SEK
2050
Fotpallar 4st, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2051
Speglar 5st, 1900-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
2052
Möbler 3 delar, 1900-tal
Final bid600 SEK
Est400 SEK
2137
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2174
Final bid700 SEK
Est400 SEK
2180
Final bid500 SEK
Est500 SEK
2203
Final bid500 SEK
Est400 SEK
2212
Trappstege, omkring 1900-talets mitt
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2233
Pallar 3st
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2238
Speglar 2st, 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
Est400 SEK
2243
Bord 3st, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK