Lowest lot number
- Furniture & MirrorsClear filters
1641
Stol, rokoko, 1700-tal
Final bid1,200 SEK
Est400 SEK
1661
Satsbord 3 delar, barockstil, 1900-talets första hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK
1663
Hurts, 1900-talets första hälft
Final bid900 SEK
Est500 SEK
1692
Speglar 2st, Bertil Björk Åkerö, Leksand, 1900-talets andra hälft
Final bid2,600 SEK
Est1,000 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Final bid700 SEK
Est1,500 SEK
Brasskärm, 1900-talets första hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK
1749
Pulpet, omkring år 1900
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Flätad korg med lock, 1900-talets första hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Stolar 3st, bl.a. Danmark, 1950/60-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
1766
Stegpallar 2st, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est400 SEK
Fåtöljer ett par, Kinnarp
Final bid100 SEK
Est400 SEK
1844
Konsolbord ett par, 1900-talets slut
Final bid400 SEK
Est500 SEK
1846
Korgstol, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK
1860
Stol, senbarock, 1700-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
1891
Pall, Industri-stil, Wicked Design, 2000-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK
1905
Final bid100 SEK
Est500 SEK
1956
Brasskärm, 18/1900-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
1965
Soffbord 2st, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est400 SEK
2022
Snickarbänk
Final bid500 SEK
Est500 SEK
2035
Möbler 6 delar
Final bid400 SEK
Est500 SEK
2048
Möbler 7 delar
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2081
Karmstolar 3st, 2000-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2114
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2152
Trädgårdsbord, 1900-talets slut
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2188
Bord 2st, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2192
Spegel, 1900-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK
2282
Parti 2 delar, rokokostil, 1900-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
2285
Möbler 3 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2404
Parti möbler
Final bid500 SEK
Est500 SEK
2438
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2479
Final bid700 SEK
Est400 SEK
2499
Snurrpall, omkring år 1900
Final bid300 SEK
Est400 SEK