Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Skrivbord, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Fåtöljer ett par med fotpall, 1900-talets slut
Final bid2,600 SEK
Est800 SEK
Bord, Bruno Mathsson & Piet Hein för Mathsson International
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Sybord, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Fåtölj för hörn, 2000-tal
Fåtölj för hörn, 2000-tal
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Fåtölj, 2000-tal
Fåtölj, 2000-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Skrivbord, industristil, 2000-tal
Est800 SEK
Skåp, 1900-talets början
Skåp, 1900-talets början
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Bakbordsskiva, allmoge, 18/1900-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Butikshylla, 1950/60-tal
Butikshylla, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Spegel med konsobord, 1800-talets slut
Final bid900 SEK
Est800 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Vedlår, 1900-talets början
Vedlår, 1900-talets början
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Fåtöljer ett par, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Kartonger med LEGO 3st
Kartonger med LEGO 3st
Final bid4,000 SEK
Est800 SEK
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Skåp, 19/2000-tal
1166
Skåp, 19/2000-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
1170
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Byrå för barn, 1900-tal
Byrå för barn, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Stegpall, tidigt 1900-tal
Stegpall, tidigt 1900-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Speglar 2st samt ett konsolbord, 1900-tal
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Spegel, 1800-talets senare del
1286
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Spegelram, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Bord med fällskivor, omkring år 1900
1413
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Spegel, nautisk stil, 1900-talets första hälft
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Fotpallar 2st, 1800-tal
Fotpallar 2st, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Sidobord 2st, Englesson, 1900-talets senare del
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Ställning för krukor, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Fåtölj med fotpall, 2000-tal
Fåtölj med fotpall, 2000-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Damarbetsbord, sengustaviansk stil, 1900-talets början
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Herrbetjänter 2st, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Trädgårdsstolar 2st, 19/2000-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Bord, 1900-talets början
Bord, 1900-talets början
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Stolar ett par, gustaviansk allmoge, 1800-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Spegel, 1800-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft
Final bid1,200 SEK
Est500 SEK
Serveringsvagn, 1950/60-tal
1559
Serveringsvagn, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Spelbord, sengustavianskt, tidigt 1800-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
1581
Vägghylla, 1950/60-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Pall, 1900-talets första hälft
1602
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Spegel, omkring år 1900
1615
Spegel, omkring år 1900
Final bid200 SEK
Est400 SEK