Stolar 8st, gustaviansk stil, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft
Final bid400 SEK
Est1,000 SEK
Möblemang 5 delar, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est1,000 SEK
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft
Final bid1,100 SEK
Est800 SEK
Kubbstol, daterad 1942
Kubbstol, daterad 1942
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Fåtölj, 1950-tal
Fåtölj, 1950-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Korgstol, 1900-talets början
Korgstol, 1900-talets början
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Kista, allmoge, daterad 1793
Kista, allmoge, daterad 1793
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Stolar 4st, gustavianska, 1800-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Skåp, 1950/60-tal
Skåp, 1950/60-tal
Final bid1,300 SEK
Est500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Trädgårdsmöblemang 5 delar, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est1,000 SEK
Stolar 6st, 19/2000-tal
Stolar 6st, 19/2000-tal
Final bid1,600 SEK
Est800 SEK
Öronlappsfåtölj, "Duxello", DUX
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Final bid700 SEK
Est400 SEK
Bord, barock, 1700-tal
Bord, barock, 1700-tal
Final bid900 SEK
Est1,000 SEK
Väggskåp, 17/1800-tal
Väggskåp, 17/1800-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Stolar 7st, "Rio-stolen", David de Mayo, 1900-talets andra hälft
Final bid1,000 SEK
Est500 SEK
Stolar 5st, 1900-talets början
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Final bid100 SEK
Est800 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Sideboard, 1950/60-tal
Sideboard, 1950/60-tal
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Karmstol, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Final bid1,600 SEK
Est800 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Stolar 6st, Ballard Design, 2000-tal
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Fåtöljer med fotpall, ett par, Hjort Knudsen
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Hylla, omkring år 1900
Hylla, omkring år 1900
Est400 SEK
Bord 2st, 1800-tal
Bord 2st, 1800-tal
Final bid1,300 SEK
Est800 SEK
Digitalpiano, Yamaha, Clavinova CLP-220
Final bid1,500 SEK
Est1,500 SEK
Vitrinskåp, omkring 1900-talets mitt
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal
Byrå, tidigt 1900-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Kärlhylla, allmoge, 1700-tal
Kärlhylla, allmoge, 1700-tal
Final bid1,100 SEK
Est800 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Fåtöljer ett par, IKEA, 2000-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Trädgårdsmöbel 4 delar, omkring 1900-talets mitt
Final bid1,700 SEK
Est800 SEK
Trädgårdsstolar 4st, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Byrå, funkis, 1940-tal
Byrå, funkis, 1940-tal
Final bid1,200 SEK
Est500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Spelbord, sengustavianskt, 1800-talets början
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Bakbord, England, 1800-tal
Bakbord, England, 1800-tal
Final bid700 SEK
Est1,000 SEK
Trädgårdsstolar 3st, 1950/60-tal
Final bid1,700 SEK
Est500 SEK
Arkivskåp, 1900-talets första hälft
Final bid900 SEK
Est1,000 SEK