Spegel med konsolbord, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK
Salskåp, 1900-tal
469
Salskåp, 1900-tal
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK
Säng, 1800-talets slut
470
Säng, 1800-talets slut
Final bid300 SEK
Est800 SEK
Klädskåp, jugend, tidigt 1900-tal
471
Final bid3,800 SEK
Est1,500 SEK
Matbord, gustaviansk stil, 1900-tal
472
Final bid2,400 SEK
Est800 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
473
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
474
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid800 SEK
Est1,000 SEK
Altanmöbel, 1900-talets andra hälft
475
Final bid2,100 SEK
Est2,000 SEK
Matbord, 1950/60-tal
477
Matbord, 1950/60-tal
Final bid1,300 SEK
Est800 SEK
Stolar 8st, England, 1800-tal
480
Stolar 8st, England, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est1,000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
Final bid2,100 SEK
Est800 SEK
Sängbord, "Componibili", Anna Castelli för Kartell, Italien
580
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Spegel, GAB Brons, 1900-talets första hälft
592
Final bid2,900 SEK
Est800 SEK
Spegel, "MK-298", Mäkisen Kuvastin OY, Finland
635
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Spegel, 1933
865
Spegel, 1933
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Pall, Norge, 1960-tal
868
Pall, Norge, 1960-tal
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Bordsspegel, Louis XVI stil, 1900-talets början
Final bid1,100 SEK
Est1,000 SEK
Spegel, "Sylvia", Fröseke
Spegel, "Sylvia", Fröseke
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Sidobord 2st, 2000-tal
Sidobord 2st, 2000-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Stolar 4st, 1800-tal
Stolar 4st, 1800-tal
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Hylla för hörn, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid900 SEK
Est1,000 SEK
Kanape, nyrokoko, 1800-talets slut
Final bid500 SEK
Est1,000 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Bänk, allmoge, 1800-tal
Bänk, allmoge, 1800-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Bord 2st, 18/1900-tal
Bord 2st, 18/1900-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Fåtöljer ett par, 1900-talets första hälft
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Spegel med konsolbord, nyrenässans, 1800-talets slut
Final bid1,200 SEK
Est500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid800 SEK
Est400 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Piedestal, 1900-talets senare del
Final bid1,300 SEK
Est500 SEK
Bord, 1900-talets första del
Bord, 1900-talets första del
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Trädgårdsmöblemang 7 delar, omkring 1900-talets mitt
Final bid1,600 SEK
Est1,500 SEK
Fåtöljer ett par, omkring år 1900
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Skåp, 1950/60-tal
Skåp, 1950/60-tal
Final bid1,400 SEK
Est800 SEK
Skåp, allmoge, 1800-tal
Skåp, allmoge, 1800-tal
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Pallar 2st, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Salongsbord, nyrenässans, 1800-talets slut
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Fåtölj, Folke Ohlsson för DUX, 1960-tal
Final bid1,500 SEK
Est800 SEK
Salskåp, gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Trädgårdsmöbler 3 delar, Jutlandia
Final bid800 SEK
Est1,000 SEK
Matbord, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Trädgårdsstolar 4st, 1950/60-tal
Final bid1,200 SEK
Est800 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Bord med fällskivor, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Skrivbordsstolar 2st, klädda i textil från Jobs, Leksand
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Orgelpall, tidigt 1900-tal
Orgelpall, tidigt 1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK