Soptunna, Coca-Cola
Soptunna, Coca-Cola
Final bid1,400 SEK
Est500 SEK
Skålar 2st, Gösta Israelsson, Österlen
1689
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Kaffekvarnar 5st, 18/1900-tal
1690
Kaffekvarnar 5st, 18/1900-tal
Final bid900 SEK
Est500 SEK
Skivspelare, His Master's Voice, Typ 523SV
1696
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Julgransdekorationer 2st, Georg Jensen, Danmark
Final bid900 SEK
Est400 SEK
Parti stenar och mineraler
Parti stenar och mineraler
Final bid800 SEK
Est400 SEK
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Yxor 7st
Yxor 7st
Final bid1,500 SEK
Est1,000 SEK
Parti postfriska frimärken, Sverige
Final bid700 SEK
Est1,000 SEK
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Reciever, Sony, STR-DE545
Reciever, Sony, STR-DE545
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Baljor 2st, 1900-tal
1748
Baljor 2st, 1900-tal
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Badkar i zink, 1900-tal
Badkar i zink, 1900-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Zink 7 delar
Zink 7 delar
Final bid800 SEK
Est800 SEK
Parti kameror och tillbehör
1752
Parti kameror och tillbehör
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Ljudutrustning 6 delar
1758
Ljudutrustning 6 delar
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Spelmaskin, 1900-talets slut
1759
Spelmaskin, 1900-talets slut
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Spelmaskin, 1900-talets slut
Spelmaskin, 1900-talets slut
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Akustisk gitarr
Akustisk gitarr
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Verktyg 3 delar
Verktyg 3 delar
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Systemkamera, Canon AE-1
Systemkamera, Canon AE-1
Final bid2,100 SEK
Est500 SEK
Telefoner 2st, LM Ericsson
1767
Telefoner 2st, LM Ericsson
Final bid1,100 SEK
Est400 SEK
Modellbåt, omkring 1900-talets mitt
1768
Final bid1,000 SEK
Est800 SEK
Emaljerade grytor 3st, Husqvarna samt Kockums
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Plåtburk, Thé Lundgren, Göteborg, 1900-talets första hälft
1776
Final bid1,600 SEK
Est400 SEK
Pianodragspel, Granesso
Pianodragspel, Granesso
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Trälåda med frisörredskap, omkring 1900-talets mitt
Est400 SEK
Filmkamera, Sony, NXCAM, HXR-NX70E
1788
Final bid1,200 SEK
Est2,000 SEK
Filmkamera, Canon XF300
Filmkamera, Canon XF300
Final bid2,200 SEK
Est2,000 SEK
1790
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Dragspel, La Vitoria
1792
Dragspel, La Vitoria
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Fönster 7st, 18/1900-tal
Fönster 7st, 18/1900-tal
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Modellskepp 2st, 19/2000-tal
Modellskepp 2st, 19/2000-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Multiverktyg, Makita TM3000C
Multiverktyg, Makita TM3000C
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Gasolkök, Primus 2062
Gasolkök, Primus 2062
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Radio, Philips, 1950-tal
Radio, Philips, 1950-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK
1815
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Växeltelefoner 2st samt ringanordningar, omkring 1900-talets mitt
1817
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Jaktväska med bälte och signalhorn, 1900-talets första hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK
1820
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Affischer 4st, "Bergslagets Museum vid Falu Gruva"
Est400 SEK
Lamellfräs, Makita 6251G
Lamellfräs, Makita 6251G
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Förstärkare ett par, Marlboro CR50
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Förstärkare, Crafton CR50
1826
Förstärkare, Crafton CR50
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Parti fiskedetaljer, bl.a. ABU, Rapala
1835
Final bid600 SEK
Est500 SEK