Barstolar 6st, 1900-talets slut
1948
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Matbord, 19/2000-tal
1953
Matbord, 19/2000-tal
Est500 SEK
Stapelbara stolar 6st, Grythyttan
1966
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Blombänk med spalje, 1950/60-tal
1967
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Stolar 4+2, 1900-talets första del
1995
Est500 SEK
Höstolar ett par, 1900-talets andra hälft
1996
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Pelarbord, England, 1900-talets andra hälft
2057
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Trädgårdsstolar 13st samt bord, 1900-talets andra hälft
2089
Final bid400 SEK
Est1,000 SEK
Möbler 2 delar, 1900-talets senare del
2091
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Positionsstol, Anderssons
2092
Positionsstol, Anderssons
Est500 SEK
Piedestal, 2000-tal
2094
Piedestal, 2000-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Blombord 2st, 1900-talets andra hälft
2096
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Möbler 3 delar, rokokostil
2097
Möbler 3 delar, rokokostil
Final bid400 SEK
Est500 SEK
2099
Final bid500 SEK
Est400 SEK
2103
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Piedestal, 1900-talets slut
2111
Piedestal, 1900-talets slut
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Stolar ett par, Svante Skogh, 1950/60-tal
2122
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Kontorsstol, 2000-tal
2125
Kontorsstol, 2000-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
2126
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Möbler 4 delar, 18/1900-tal
2127
Möbler 4 delar, 18/1900-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
2189
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Kontorsstol, Be-Ge, Kinnarps Interior, 2020
2198
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Stolar 4st, bl.a. Global, 2000-tal
2200
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Orgelpall, tidigt 1900-tal
2206
Orgelpall, tidigt 1900-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Självspelande piano, Andersson, Nässjö & Näshult, omkring år 1900
2210
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Barnstolar 4st, 2000-tal
2235
Barnstolar 4st, 2000-tal
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Trädgårdsmöbler 4 delar, 1900-talets andra hälft
2244
Final bid500 SEK
Est500 SEK
2249
Final bid400 SEK
Est400 SEK