Spegel, "Atlantik", Nordiska Kompaniet, 1928
Final bid1,400 SEK
Est800 SEK
Soffa, rokokostil, 1800-tal
Soffa, rokokostil, 1800-tal
Final bid800 SEK
Est400 SEK
Barnmöbler 4 delar, Ryssland
Barnmöbler 4 delar, Ryssland
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Taburett, Karl Johan stil, 18/1900-tal
Final bid300 SEK
Est500 SEK
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal
Sideboard, 1950/60-tal
Final bid400 SEK
Est800 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Spegel, 1900-tal
Spegel, 1900-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Badrumsskåp, Italien, 1900-talets andra hälft
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Kubbstol, daterad 1930
Kubbstol, daterad 1930
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Spegel, 19/2000-tal
1557
Spegel, 19/2000-tal
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Spegel, 19/2000-tal
Spegel, 19/2000-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Herrbetjänter 2st, 1900-talets andra hälft
Final bid1,200 SEK
Est500 SEK
Fällbord, empirestil, 1800-tal
1572
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Spegel, 1800-talets slut
1681
Spegel, 1800-talets slut
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Hatthylla, funkis, 1940-tal
1689
Hatthylla, funkis, 1940-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Barstolar ett par, 1900-talets andra hälft
1693
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
Trappstol, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Speglar ett par, tillverkade av antika fönster
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Golvlampa, 1940/50-tal
1753
Golvlampa, 1940/50-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Brickbord, Ilja Design
1756
Brickbord, Ilja Design
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Badrumsskåp, Svedbergs, 1900-talets andra hälft
1759
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Orgelpall, omkring år 1900
Orgelpall, omkring år 1900
Final bid100 SEK
Est400 SEK
Kista, allmoge, daterad 1850
Kista, allmoge, daterad 1850
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Nattduksbord, 1900-talets första hälft
Final bid500 SEK
Est500 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt
Final bid300 SEK
Est400 SEK
Spegel, 19/2000-tal
Spegel, 19/2000-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Campingstol, Bruka Design, 2000-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Pall, 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Spegel med konsolbord, 1900-talets senare del
1831
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Altanstolar ett par, jugend, tidigt 1900-tal
1836
Final bid600 SEK
Est400 SEK
Blomhylla, 2000-tal
1837
Blomhylla, 2000-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Pallar 3st, omkring 1900-talets mitt
1845
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Trappstol, Awab, 1950/60-tal
1846
Trappstol, Awab, 1950/60-tal
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Bord, jugend, tidigt 1900-tal
1847
Bord, jugend, tidigt 1900-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Soffbord, "Karin", Bord Birger, 2000-tal
1851
Final bid800 SEK
Est400 SEK
Spegel, 1800-talets slut
1866
Spegel, 1800-talets slut
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Clubfåtöljer ett par, 1900-talets första hälft
Final bid100 SEK
Est800 SEK
Bordsunderrede, 1900-talets första del
1902
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Serveringsbord, omkring år 1900
1910
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Vagga, allmoge, 1800-tal
1911
Vagga, allmoge, 1800-tal
Final bid200 SEK
Est400 SEK
Korgstolar 2st, 1900-talets första hälft
1912
Final bid400 SEK
Est400 SEK
1926
Final bid400 SEK
Est400 SEK
Blomlådor 2st, 1900-talets andra hälft
1932
Est400 SEK