Bord, "EJ-72", Johannes Foersom Hiort för Erik Jörgensen, Danmark
Final bid800 SEK
Est1,000 SEK
Skåp, nyrenässans, 1800-talets slut
Final bid200 SEK
Est1,000 SEK
Möblemang 5 delar, 1950/60-tal
Final bid1,500 SEK
Est1,000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets första hälft
Final bid2,100 SEK
Est1,000 SEK
Sekretär, gustaviansk, 1800-tal
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Sekretär, gustaviansk, 1800-talets första del
Final bid700 SEK
Est800 SEK
Snedklaff, 17/1800-tal
Snedklaff, 17/1800-tal
Final bid200 SEK
Est1,000 SEK
Skänkskåp, allmoge, 1800-talets första hälft
Final bid400 SEK
Est1,000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1940-tal
Final bid500 SEK
Est1,000 SEK
Fåtöljer ett par, Swedish Modern, 1940-tal
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK
Fåtölj, "Stålbo", Bo Eigert, 1900-talets andra hälft
Final bid1,000 SEK
Est1,000 SEK
Matbord, Skaraborgs Möbelindustri, Tibro, 1950/60-tal
Final bid1,400 SEK
Est1,000 SEK
Byrå, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Final bid2,200 SEK
Est1,000 SEK
Bokhylla, 1940-tal
Bokhylla, 1940-tal
Final bid4,400 SEK
Est1,000 SEK
Fällbord, 1800-talets första hälft
Final bid900 SEK
Est1,000 SEK
Brickbord, Carolina Gynning
728
Brickbord, Carolina Gynning
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Blombänk, 1960-tal
Blombänk, 1960-tal
Final bid500 SEK
Est400 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
Final bid400 SEK
Est500 SEK
Cafémöbel, 2000-tal
Cafémöbel, 2000-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Sekretär, gustaviansk stil, 1800-tal
Final bid100 SEK
Est800 SEK
Altanmöbel 3 delar, 2000-tal
Altanmöbel 3 delar, 2000-tal
Final bid1,000 SEK
Est800 SEK
Soffa, Nielaus Jeki, 2000-tal
Soffa, Nielaus Jeki, 2000-tal
Final bid100 SEK
Est1,000 SEK
Eldriven positionsstol, Himolla
Final bid200 SEK
Est800 SEK
Möblemang 9 delar, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est1,000 SEK
Bord, nyrenässans, 1800-talets slut
Final bid300 SEK
Est1,000 SEK
Snurrpall, omkring år 1900
Snurrpall, omkring år 1900
Final bid600 SEK
Est800 SEK
Vippbord, omkring 1900-talets mitt
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Stolar ett par, 1800-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Fåtöljer ett par, Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft
Final bid2,100 SEK
Est800 SEK
Stolar 6st, 1900-talets andra hälft
Final bid1,900 SEK
Est800 SEK
Stolar 2 par, rokokostil, 1900-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Matbord, omkring 1800-talets mitt
Final bid500 SEK
Est1,000 SEK
Rökbord, 1930-tal
Rökbord, 1930-tal
Final bid800 SEK
Est500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Sidobord 3st, 1950/60-tal
Sidobord 3st, 1950/60-tal
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Stapelbara stolar 6st, Grythyttan
Final bid1,600 SEK
Est800 SEK
Sminkbord, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Final bid1,600 SEK
Est1,000 SEK
Bokhyllor 3st, 1950/60-tal
Bokhyllor 3st, 1950/60-tal
Final bid1,200 SEK
Est1,000 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 18/1900-tal
Final bid1,800 SEK
Est1,000 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est800 SEK
Fåtölj, nyrokoko, 1800-talets senare del
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Final bid700 SEK
Est500 SEK
Serveringsvagn, omkring 1900-talets mitt
Final bid600 SEK
Est500 SEK
Snurrfåtöljer ett par, "Rondino", Yngve Ekström för Swedese
Final bid900 SEK
Est1,000 SEK
Pelarbord, 1800-talets andra hälft
Final bid1,000 SEK
Est800 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Final bid1,700 SEK
Est500 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Final bid100 SEK
Est500 SEK
Spelbord, rokokostil, 1800-talets andra hälft
Final bid500 SEK
Est400 SEK