- DiverseRensa filter
2232
Kälke, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
2235
Trampcykel, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
2238
Delar till trumset, bl.a. Maxwin
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
2241
Diorama, 2000-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
2242
Flätade korgar 3st
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
2253
Parti svenska mynt
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
2261
Elektronik 5 delar
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
2262
Rullbandspelare, Sony, TC-640A
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
2263
Parti mineraler, m.m.
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
2271
Parti stenkakor
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
2275
Parti LP-skivor
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
2276
Parti frimärken
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
2280
Kontursåg, Profy
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
2282
Parti smartplug, m.m. Telldus Tellstick Net V2
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
2284
Parti fiskedetaljer
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
2287
Parti fiskespön,
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
2288
Parti plåtburkar, bl.a. 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
2295
Parti idrottsmedaljer, m.m.
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
2297
Elementskydd, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
2302
Skolkartor 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
2313
Kamera samt objektiv 4st
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
2322
Hundpulka
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
2327
Parti LP-skivor
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
2328
Parti fönster, 18/1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK