Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffa, Biedermeyer, troligen Ryssland, 1800-talets första hälft
Slutpris4 800 SEK
Värdering2 500 SEK
Bord, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Lådfack, Edsbyverken, daterat 1965
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-tal
Skåp, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 000 SEK
Karmstol, Karl Erik Kullén för Bodafors
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj med fotpall, Nordic Easy Chair, 2013
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Bokhyllor 3st, 1950/60-tal
Bokhyllor 3st, 1950/60-tal
Slutpris3 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Bokhyllor ett par, 1950/60-tal
Slutpris2 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft
Slutpris2 400 SEK
Värdering1 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Bokhylla, 1940-tal
Bokhylla, 1940-tal
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Karmstol, Hans Olsen, modell 107, 1950/60-tal
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Stol, allmoge rokoko, 17/1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Skåp, omkring år 1800
Skåp, omkring år 1800
Slutpris300 SEK
Värdering1 500 SEK
Hallmöbel, Fröseke, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 600 SEK
Värdering800 SEK
Ritningsskåp/arkivskåp, 18/1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering2 000 SEK
Skåp, allmoge, 1700-tal
Skåp, allmoge, 1700-tal
Slutpris7 800 SEK
Värdering1 500 SEK
Klädskåp, omkring år 1900
Klädskåp, omkring år 1900
Slutpris900 SEK
Värdering1 500 SEK
Sideboard, 2000-tal
Sideboard, 2000-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Möblemang 5 delar, troligen Englesson, 2000-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Karmstol, 1950/60-tal
Karmstol, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Möblemang 5 delar, "Vindö", Svante Skogh
Slutpris900 SEK
Värdering2 000 SEK
Salskåp, "Vindö", Svante Skogh
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 500 SEK
Serveringsvagn, "Tellus", Eric Gustafssons Möbelfabrik, Brittatorp
Slutpris500 SEK
Värdering1 500 SEK
Matsalsmöblemang 5 delar, 2000-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Barskåp, Louis XVI stil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Sideboard, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering800 SEK
Clubfåtölj, 1900-talets första hälft
Slutpris1 500 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris900 SEK
Värdering1 500 SEK
Sminkmöbel, 1950/60-tal
Sminkmöbel, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1800-tal
673
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Matbord med skiva från 1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut
Soffbord, 1900-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Salskåp, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Matbord, 1900-tal
Matbord, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 6st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Bokhylla, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Skrivbord, 1800-tal
Skrivbord, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Slagbord, 1800-tal
Slagbord, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Möblemang 5 delar, 1950/60-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering800 SEK
Bänkar 2st, 1900-talets första hälft
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Matsalsmöblemang 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar 6st, Leksandsmodell, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK