Gunghäst, 1900-tal
84
Gunghäst, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Leksaksbilar 2st, EBÖ Gjuteri, Eskilstuna, 1900-talets första hälft
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 500 SEK
Lastbil med släp, E.Liss & co., Gagnef
733
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Dockor 2st, "Ken" samt "Midge", Mattel, 1960-tal
Slutpris2 200 SEK
Värdering2 000 SEK
Docka, "Midge", Mattel, 1960-tal
955
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 000 SEK
Parti leksaksbilar
Parti leksaksbilar
Slutpris2 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Leksaker 12 delar, bl.a. 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Parti filmisar
1633
Parti filmisar
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Parti filmisar
1773
Parti filmisar
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Parti leksaksbilar
Parti leksaksbilar
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Parti äldre leksaker, mestadels Japan, 1960/70-tal
2339
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Parti dockmöbler, 1900-talets andra hälft
2340
Slutpris2 800 SEK
Värdering400 SEK
Parti dockor
2702
Parti dockor
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Parti leksaker, bl.a. Mattel, Hasbro
2804
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Dockhus med tillbehör, bl.a. Lundby
2805
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Parti äldre leksaker
2816
Parti äldre leksaker
Slutpris3 400 SEK
Värdering500 SEK
Militärkläder 4 delar
2898
Militärkläder 4 delar
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Stort parti tågräls och byggnader, bl.a. Fleischmann, Faller, Heljan
2916
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Parti leksaker och dockmöbler
2918
Parti leksaker och dockmöbler
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK