31
Damarmbandsur i 18k, Omega
Slutpris6 200 SEK
Värdering6 000 SEK
32
Herrarmbandsur, Omega, 18k
Slutpris4 600 SEK
Värdering2 500 SEK
58
Herrarmbandsur, Tissot, Seastar, 14k
Slutpris2 600 SEK
Värdering2 000 SEK
73
Bordspendyl, senempire, 1800-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Fickur i silver, Halda
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Herrarmbandsur, Lemania, Automatic
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Golvur, 17/1800-tal
Slutpris2 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Golvur, allmoge, daterat 1830
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
620
Fickur i silver, Omega
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
730
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Herrarmbandsur, Tissot, Visodate, Seastar
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Bordsur, 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Bordsur, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
1315
Fickur 3st
Slutpris1 500 SEK
Värdering500 SEK
Fickur 2st, silver
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Fickur, Elgin
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Klockor 3 delar
Slutpris1 800 SEK
Värdering500 SEK
Skeppsur, Smith Astral, England
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
1772
Väggur, Diehl, 1950-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Golvursverk, Johan Walberg, daterat 1764
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
2361
Parti fickursdelar
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
2960
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
2961
Pendelur, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK