- DesignRensa filter
8
Fotpall, Dimitri Omersa & co. för Liberty
Slutpris9 200 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
61
Bordsspeglar ett par, Hans Agne Jakobsson, Markaryd
Slutpris2 600 SEK
Värdering2 000 SEK
175
Bestickservisdelar ca.125st, "Thebe", Folke Arström för Gense
Slutpris1 500 SEK
Värdering2 000 SEK
Handspegel, 1940-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
551
Bordsplateau, GAF, omkring 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 800 SEK
566
Gryta, Timo Sarpaneva för Rosenlew
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
738
Bestickservisdelar, "Thebe", Folke Ahrström för Gense
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Ljusstakar 4st, Pierre Forsell för Skultuna
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Cocktailglas 6st, Skultuna
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Mässing 5 delar
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
1377
Förstoringsglas, Sven Olof Andersson, Borlänge
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsbrickor 2st, "Thebe", Folke Arström för Gense
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Fat 2st, Alvar Aalto, Iittala
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
2131
Klädgalgar 12st, 1950-tal
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK